Челенж #япишаюся

Вітаю, колеги!
Хочу запустити челенж, враховуючи, що я психологиня у відставці, то не простий.


Назва челенжу: «Я пишаюся».

Ціль: нагадати собі про свої досягнення та підвищити свою самооцінку.

Що писати: пиши все, чим ти пишаєшся у своїй письменницькій діяльності, від дрібниць до великих звершень, бо дрібниць не буває, всі твої досягнення важливі!

Хто може брати участь: усі, хто пише.

Якщо береш участь у челенжі не забувай лишати тег #Япишаюся та посилання на цей блог.

Усім натхнення та любові до себе!

Почну першою:

— я пишаюсь тим, що пишу;

— я пишаюся тим, що брала участь в отримані двох літературних Рекордів України;

— я пишаюсь тим, що друкувалась у літературному альманасі «Безмежні обрії» від видавництва «Лілії» та ці альманах із моїм оповідання знаходяться у бібліотеках нашої країни;

— я пишаюся тим, що самостійно озвучую свої роботи;

— я пишаюся тим, що маю багато позитивних відгуків;

— я пишаюся тим, що мої роботи лікують душу;

— я пишаюся тим, що написала вже половину своєї книги «(не) одна під дощем» (приблизно 250 тисяч знаків), це перша моя робота такого об’єму, раніше не виходило писати стільки;

— я пишаюся тим, що допомагала у створенні обкладинки для рекордного електронного роману у стилі колективний літературний печворк «Босорка;

— я пишаюся тим, що роблю обкладинки на замовлення;

— я пишаюся тим, що зростаю та кожна наступна моя робота стає кращою;

— я пишаюся тим, що вперше та дуже влучно написала еротичну сцену у 12-ій главі книги «(не) одна під дощем»;

— я пишаюся тим, що познайомилась з такою великою кількістю українських талановитих письменників та письменниць;

— я пишаюся тим, що брала участь у конкурсах, хоч й призових місць поки що не зайняла, але наважилась відправити свої роботи;

— я пишаюся тим, що зробила літературні листівки за мотивами своєї книги «(не) одна під дощем»;

— я пишаюся собою.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Олiйник
18.09.2024, 11:44:56

Підтримала челенж, дуже корисна річ!

Тетяна Олiйник, дякую!) іду читати!)

avatar
Валя Sen
18.09.2024, 01:29:12

Підтримала Ваш челенж

Валя Sen, Супер!) дякую♥️

avatar
Олена Ранцева
17.09.2024, 19:18:56

А я пишаюся знайомством з тобою)

Показати 3 відповіді

Олена Ранцева, Біду читати!)

Оу, знов новий челенж)) Мотивуюча розповідь, надихнула! Біжу писати (Мері Шевченко) Грег на роботі)

Показати 4 відповіді

Ангеліна Александренко, давай)

Інші блоги
Рабиня та володар
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно? Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Дотик весни. Спалах кохання. Знижка.
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше