Хто не спить?


Доброї ночі, мої любі. Хто не спить і ще не читав “Немовля в подарунок”? Швиденько відгукніться, є 2 промики)

 

НЕМОВЛЯ В ПОДАРУНОК 

(обкладинка клікабельна)

https://booknet.ua/reader/nemovlya-v-podarunok-b420128?c=4537761

Довгі роки Соломія мріяла про дитину. Дорогі обстеження, ЕКЗ та навіть візити до знахарок не давали результатів — друга смужка на тесті ніяк не з'являлася. І в момент повного відчаю, вищі сили почули Соломію, подарувавши на Різдво аж дві дитини одразу! Але при чому тут її нахабний сусід? Та що робити із законним чоловіком, який категорично проти таких різдвяних подарунків?

P.S. попри назву книги, дітей буде двоє)

 

ПРОДОВЖИТИ ЧИТАТИ...

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Це дууже гарна історія. І про кохання і про те, що з правильною людиною поруч усі мрії здійснюються! Дякую!

avatar
Антонина Стойко
12.09.2024, 23:46:10

Ну ось, серез цю кляту повітряну тривогу знову не встигла (((((( залишається лише сподіватись що колись і в мене буде свято!

avatar
Джулія Рейвен
12.09.2024, 23:32:32

дівчата, вже віддала) було лише 2 промики

avatar
КРІС-ТІНА
12.09.2024, 23:31:03

Я

avatar
Marina Tkachenko
12.09.2024, 23:26:44

Я!

avatar
Halyna Shchyrba
12.09.2024, 23:26:29

Дякую, маю вже⚘️⚘️⚘️
Ще руки не дійшли чи очі)

avatar
Настя Кирик
12.09.2024, 23:21:32

Я)

Показати 2 відповіді
Настя Кирик
12.09.2024, 23:26:17

Джулія Рейвен, Дуже дякую) гарного і головне спокійного)

avatar
Тетяна Авогадро
12.09.2024, 23:17:58

я

Показати 5 відповідей
Тетяна Авогадро
12.09.2024, 23:24:16

Джулія Рейвен, Дуже вдячна!
♥️♡❤❣️❤️❣️❤♡♥️

avatar
Khrystyna Aleksevych
12.09.2024, 23:22:59

Я ще не сплю, і ще не читала Немовля в подарунок) Але напевно знову удача не намоїй стороні))(

avatar
Valentina Polehaeva
12.09.2024, 23:22:57

Я

avatar
Юлія Гирина
12.09.2024, 23:22:15

Я.

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Скоро виходе надрукована книга
Привіт! Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше