Додано
11.09.24 20:17:27
Здається, пора запускати свою секту
Зараз підміняю знайому у книжковому магазині, поки та у відпустці.
Сиджу собі, роблю для вас обкладинки. Зайшла жінка та одразу пішла дивитися книги у наявності.
Дивиться, довго дивиться. Одну книгу, другу, третю. Я роблю обкладинки та не заважаю їй. І тут розумію, що я вже встигла зробити дві обкладинки, поки вона обирає книгу. Думаю, може допомогти їй треба?
Питаю:
— Не хочете поговорити про книги?
Тільки, коли сказала це у голос, зрозуміла, що це звучало, ніби я кличу її у свою книжкову секту:) Жінка посміхнулась, подивилась ще книги та пішла.
Чому я запитала саме так, досі не знаю:)
Розкажіть про свої смішні ситуації на роботі!)
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому?
-Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе?
-Який момент еміграції став переломним?
-Що допомагає
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ тоді працювала на заводі, на "Мотор Січ", в ОТК. Якщо коротко, ми перевіряли якість компресорних лопаток для роторного двигуна ТВ3-117. Відповідальня робота, бо після нашої перевірки лопатки йшли вже на збиральний цех. Одного разу я на другій зміні замість одного пакетика Фармацетрону випила два, було відчуття, ніби водки бахнула. Зрозумівши, що п'яна, від гріха подалі пішла з контролю у цех, аж до фрезерних станків, а там такий же розумник, хлопчик Ігор, який вичудив те ж саме. Вірус тоді ходив грипу. І от ми, п'яні від ліків, ще й пісень там співали, поки змінний майстер не став вимагати пошукати десь у закромах совість. Типу, всім хочеться бути п'яними та веселими, а не ось це все. Стрьомніше за все було йти через проходні о півночі, бо на центральній ВОХРовці ще ті западлісти були, так що пішли через ту, що біля пожежної частини, хоч вона й далі. От згадала, аж ностальгія напала, бо то ж були далекі 20 років...
Олена Ранцева, Цікава була робота)))
СЕКТА............. }=)
Lina Dickson, Але потрібне влучне слово))
Як на мене, воно більше на традиційну фразу психоаналітика схоже:
"Хочете про це поговорити?"
Єва Ромік, Я психологиня у відставці, але такого ніколи не казала:))) тому дуже здивувалась цій фразі)
Цікавий блог та прикольні коментарі) В нас на першій рооботі в інноваційному Центрі біотехнологій, в моєму відділі була секта по вишиванню бісером картин та виготовлення вручну дерев, квітів з бісеру , які потім вставлялись у декоративні горщики. Я була по вишиванню.бісером, затягувало зараза. Потім вже пів Центру цим заразилась)
Мері та Грег Шевченки, Ооо, це секта з якої вийти складно:))
Цікаво, що подумала та жіночка ':-)
У мене не на роботі, а після))) Вчителька, після роботи, замучена понад міру, заходжу до магазину по продукти, дістаю пенал і намагаюся ручками розрахуватися))) Доробилася...
Добре, що продавчиня знайома, поржали та і все, інакше б згоріла зо стиду)))
Тетяна Овчіннікова, Ахахах:) дякую, що поділилися, посміялась:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати