Додано
07.09.24 16:41:36
Анонс | Тизер до 3 книги "Корони Медіаносу"
Вітаю, мої любі❤️
Як ваш настрій у суботу? Радієте осені, чи вам більше до вподоби літо?
Особисто я дуже не в захваті, що тепло скоро від нас піде... обожнюю спеку, тому я зазвичай саме той тип людей, що не ниють і не жаліються "ой як душно", "як парко", "ой яка жара")))) Я спокійно насолоджуюсь, бо знаю - взимку ще й як захочеться того тепла :)
Що ж... тепер до насущного так сказати)))
Вже СЬОГОДНІ о 18:00 прем'єра ЗАКЛЮЧНОЇ частини мого роману Корона Медіаносу ❤️
В якості анонсика кидаю вам тизер-трейлер та майбутню обкладинку :)
Приємного перегляду!

Арія Вест
412
відслідковують
Інші блоги
— Моллі, прошу! Цього разу судомне здригування її тіла він не втримав, і Моллі, вирвавшись тієї ж миті, притиснулась до стіни. Вона справді намагалась прийти до тями, але коли в дальньому кутку свідомості заворушилося
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Всіх вітаю! Якщо цього літа Вам хочеться прочитати щось легке, можливо так зване «пляжне чтиво», тоді запрошую Вас до моєї новинки (любителям закінчених книг повідомляю, що книга буде закінчена +- 25 липня), тому додавайте
Доброго ранку, мої хороші. Сьогодні діє знижка на чудову книгу. Не пропустіть таку можливість. - заборонені почуття
- викладач і студентка
- справжнє кохання
- емоційно
- пристрасно
- відверто
- гумор і ревнощі
-
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМмм,цікавенько) так гарно підібрані емоції
Як завжди, крутий тізер)) Відчуваю, що між цими двома ой яка пристрасть))
А на рахунок осені, то я дуже люблю вересень, але теплий і жовтолистий))тому буду насолоджуватися цим періодом, хочеться, щоб він тривав якнайдовше))
Єва Лук, віі, дякую за підтримку))) там капець яка пристрасть буде))) я тоже люблю таку осінь, дужеее. Але потім ті дощі, холод, бр-р-р. Я все-таки теплолюбива істотка))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати