Додано
05.09.24 12:08:58
Зачарована новинка! Потрібна заступниця Баби-Яги!
Привіт, мої любі читачі! Від мене довго не було вісточок, за що я дуже-дуже перепрошую та обіцяю виправитися просто зараз! Я до вас не з пустими руками, звісно, а з новинкою! Зустрічайте новеньке побутове фентезі "Заступниця Баби-Яги" та його головну героїню Яну!

Про що книга?
Про молоду вчительку, яка сама не розуміючи як (але не без допомоги учнів-бешкетників), опинилася у Зачарованому лісі. Яна не дуже любила власну роботу і все мріяла змінити сферу діяльності. А мрії, як-то кажуть, мають здатність здійснюватися. Тепер у неї є можливість побути Заступницею Берегині лісу, поки справжня вирушила у відпустку! Хоч і помилково нашу Яну прийняли за відьму, а діватися вже нема куди. Ліс не відпустить ту, що виконує такі важливі обов'язки. Ох, нелегко їй буде — обіцяю! А ще обіцяю для Яни багато пригод, загадок та трошечки кохання!
А вам, мої любі читачі, бажаю приємного читання!
Марина Орєхова
718
відслідковують
Інші блоги
Стук у двері перериває думки. Відчиняю і бачу схвильовану служницю. - Ледве вас знайшла, я думала ви у кімнаті Ореста, - швидко промовляє дзвінким голосом. - До вас прийшли. - Хто? - Здається ваша мати. Цікаво, що їй потрібно?
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДовго ж ми не зустрічались! Вітаю з поверненням!
Оля Туркот, Таааак) Життя буремне.... Я теж дуже рада повернутися! Щиро дякую!
Як цікаво! Вітаємо з новою книжечкою!
Мері та Грег Шевченки, Щиро дякую! Приходьте :)
Ох, краще б це була не баба Яга, бо російські герої і назви впоперек горла стали.
Єва Ромік, Ба́ба-Яга́ — міфологічна персонажка слов'янського фольклору. Вона ж не винувата, що її, як і багацько інших здобутків слов'янської та й української зокрема літературної спадщини, присвоїли росіяни. Ось, наприклад, з Вікі:
"В українських повір'ях Баба-Яга або відьма з кістяною ногою, що живе у хатинці на курячих ніжках як межі двох світів, окрім того, є персоніфікацією дуже лютої зими. Одним із занять Баби-Яги, очевидно, була й робота на току — Пантелеймон Куліш у «Записках о Южной Руси» цитує українську казку: «Така баба-яга, костяна нога, що на мідному току молотить, москалів робить». Я дивлюся на цей образ ширше) До того ж, моя героїня - це навіть не прототип міфологічної істоти)
Дякую! З новинкою!
Nata Bond, І вам дякую! Заходьте в гості :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати