Сьогодні о 20.00. Розділ 21 СпадкоЄмець

Сьогодні о 20.00. Розділ 21

СПАДКОЄМЕЦЬ У ДИКИЙ АКАДЕМІЇ

"Ледве прилетівши до палацу, я одразу вирушив у лікарське крило, провідати спадкоємиша. Сподіваюся, його хоча б погодували… Лаю себе всіма словами. Мало того, що через мене він зайвий день, прикручений до підлоги провів, та ще й, напевно, голодний! Але коли я прийшов у лікарське крило, картина, яку я застав, мене шокувала. Перші кілька хвилин я просто мовчки стояв і спостерігав, як лисий дракон стрибає приміщенням клініки за печеньками, які йому зі сміхом кидає помічниця лікаря Аліка.

Треба сказати, що зловити печиво – завдання не просте, з огляду на невеликий, для дракона в обороті, об’єм приміщення, а ще тому, що Аліка зі сміхом кидає печиво в різні боки. Тагір зі спритністю професійного ловця смаколиків, стрибає в різні боки, хватаючи на льоту крихітні, для його розміру, шматочки. Коли мій шок пройшов, я заржав так, що вже не міг зупинитися самостійно. Навіть гикавка, що почалася, не припинила мій істеричний сміх.

– Тагіре, ти хоч розумієш, який зараз відкривається огляд на твоє черево? – вирішив я провчити дрібного, бо не можна тут життю радіти без мого дозволу!"

Та невеликий подаруночок до "Дикого бастарда" iq-VRbVJ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Страх і неприйняття
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше