…коли авторка міняється місцями з героїнею…#14

Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Ці дні вельми приємні для мене на Букнет, адже не тільки відкрилася передплата на Кохання починається з обману”, а й вас, моїх підисників, побільшало до дуууже гарного числа, вас тепер понад 3000!

 

Що ж це значить? Правильно, можна повернутися до постійної рубрики, у якій ваша авторка знайомиться з новими читачами, розповідаючи про себе як про персонажку.

 

Якраз для тих, хто лише віднедавна читає мене, пояснюю: коли число відстежувачів моєї сторінки досягає "круглої" цифри — 2500, 3000 і т.д., я розповідаю якусь історію з власного життя, щоб ближче з вами познайомитись. 

 

 AD_4nXeyPeljRDDhdw44BhcWBAo7DNSuv30bP8XBteJ-mJfCGpdHFubQma9l7h38K479pRqzY37zanqZY8gBEJEMYcHcMjXrReqT6uYA43O8J2AAN99HHY76Q16VexSFo_-ecoB6VOnVpdULzpdfLLCAHaB1Mtvi?key=qea1Jxq6H5PRy0lv0GKOmA

 

У мене зараз в житті дві актуальні теми — возня з Львівобленерго і підготовка доні до садочка (юху, це нарешті трапилось,  прямо зараз моя малеча в садочку, а я пишу ці рядки). Львівобленерго не така цікава тема (тільки нервова), тому сьогоднішня історія буде саме про доню.

 

Про Доню

 

Три роки тому в перші дні вересня Авторка з великим животиком гуляла парком, а тепер поруч з тим самим парком чекає Доню з садочка.

Доня сьогодні у жовтій вишитій сукні, яку не хотіла надягати, заявляючи, що вона незручна, і з браслетиком на ніжці, бо на руці заважав (а взяти його дуже хотіла — у мами такий самий, хрещена подарувала парні).

Доні наступного місяця буде три. Вона любить стрибати і каже, що вона жабка. Вона знає своє прізвище-ім'я-по-батькові і представляється тільки так. Ще Доня знає свою адресу, знає, як викликати ліфт, переходити дорогу і чому на вулицях багато дядь-воїнів без ніжок.

Її улюблена казка — Коза-Дереза. Вона звучить в домі стільки разів на день, що татові й мамі здається, що Коза-Дереза скоро їм снитиметься у страшних снах.

У Доні є подружка Колінка. Насправді Полінка, але Доня вперто називає її по-своєму. А взагалі у Доні на дитмайданчику всі друзі. Навіть хлопчик, старший утричі, до якого вона запросто підійшла і сказала: “Привіт! Давай я буду гратися з тобою твоїм м'ячиком”. (Мама з татом трохи дивуються, звідки у двох інтровертів така комунікабельна дитина).

Про Доню можна розповідати і розповідати, бо як і в кожної дитини її віку, у неї щодня нові перли. Але зараз мама йде забирати її після першої “пробної” години в садочку. Побажайте успіху!)


 

Любі мої, на цьому дякую, що ви зі мною! Дякую за підтримку, коментарі, сердечка, ціную сильно-сильно!♥️


 

***


 

Нагадую:

 

Найсвіжіші новини щодо друкованих книг, опитування, подарунки, спілкування зі мною — у моєму телеграм-каналі.

 

Моя сторінка у фейсбуці

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в тік-тоці

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю з новим етапом життя Вашої малечі. Це дійсно дуже хвилююче. Ми теж на етапі підготовки до садочку. Готуємо морально маму. Успіхів!

Показати 2 відповіді

Устина Цаль, Дякую)

avatar
Iryna H
02.09.2024, 10:28:03

Садочок це ще один стрес!!
Не лякаю, просто говорю з досвіду
Не дуже тіштеся,але все рівно це трошки розв'язані руки!!!
Нехай вам щастить,нехай ваша доця і ви будете здорові!!!!

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
02.09.2024, 20:26:20

Iryna H, Дякую!

avatar
Наталія Силенко
02.09.2024, 11:34:00

Вітаю! Супер! Люблю цю вашу рубрику!))) Читала б і читала б про вашу донечку). Адже це така потіха, кожного дня, кожної години і хвилини щось нове і незвідане. Обожнюю дітей, педагог за освітою, працюю нянею, зараз моїй дівчинці, за якою дивлюся 7 місяців - це супер! Діти - це моє все!!! Господи, пошли нам всім миру, нашим маленьким і дорослим сонечка щасливого мирного дитинства. Щиро вдячна за вашу творчість!

Показати 2 відповіді
Наталія Силенко
02.09.2024, 19:18:22

Устина Цаль, )))

avatar
Віра Вікторівна
02.09.2024, 15:01:44

Вітаю) Цікаво почути про дівчинку з характером) Це, звісно ж, радісно... садочок!) Скільки нового вона Вам повідає...) А ще... з цього моменту, час полетить з шаленою швидкістю... не зоглянетесь, як вона і в школу піде) Мирного неба Вашій родині!)

Устина Цаль
02.09.2024, 18:32:57

Віра Вікторівна, Дякую❤️

avatar
Іра Сітковська
02.09.2024, 10:56:54

Цікаво дуже! Люблю цю рубрику!))

Устина Цаль
02.09.2024, 18:31:16

Іра Сітковська, Дякую❤️

avatar
Оксана Кіс
02.09.2024, 10:48:06

Садочок - новий етап в житті вашої Гаїнки і вашому теж.Але Доня у Вас комунікабельна,тому їй там сподобається.А Вам бажаю успіху ,не хвилюйтеся ,все буде добре?

Устина Цаль
02.09.2024, 18:31:10

Оксана Кіс, Дякую, Оксано❤️

Вітаю Вас! Садочок - новий етап у житті. А дитячі виступи в садочку - це щось неймовірне!

Устина Цаль
02.09.2024, 18:29:51

Христина Погранична, Дякую❤️

avatar
Тетяна Маркова
02.09.2024, 09:57:23

Це так хвилююче чекати ці перші години і думки,думки)))
Вітаю Вас і Донечку з новим етапом дорослішання))Нехай цей період буде сповнений веселощами,незабутніми позитивними емоціями та новими друзями(⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)

Устина Цаль
02.09.2024, 18:29:34

Тетяна Маркова, Дякую❤️

Інші блоги
Бестіарій «моровиці»: Рожаниці
Коли ми говоримо про слов'янських богів, найчастіше згадують Перуна, Велеса чи Мокош. Але були істоти, перед якими схиляли голову навіть боги. Саме вони визначали людську долю. Їх називали Рожаницями. ? Хто такі
Книга «охоронець моєї мрії» вже в аудіоформаті!
Друзі, рада поділитися чудовою новиною! Моя книга «Охоронець моєї мрії» вже в аудіоформаті! Озвучена неймовірною «Пташкою» - Анастасією Чаленко історія доступна на YouTube каналі «Пташка. Аудіокниги українською».
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
Рецензія "У пошуках життя"
Книга тут Я намагався якнайменше спойлерити, тому завчасно перепрошую: деякі направду хороші та круті моменти або ж прямі цитати були навмисно пропущені мною, щоб майбутній читач міг ознайомитися з ними самостійно. Анотація: «У
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше