Додано
01.09.24 22:43:12
Джерела натхнення❤️
Любі автори❤️
Питання до Вас✨
Що допомагає вам набратися натхнення? Для мене - це музика, але можливо хтось має ще якісь джерела і готовий зі мною поділитися❤️
Буду вдячна за будь-яку пораду❤️
Хелен Куб
648
відслідковують
Інші блоги
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
На великий мій подив, коли закінчується третя пара, до мене підходить помічник ректора. Здається його звати Степан. Я його часто бачу бігучим коридорами, але особисто з ним не знайома. - Радченко, до себе в кабінет викликає
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДля мене теж звуки, але не музики, а звуки природи: вітер в листі дерев, шум води в річці, навіть звуки грому. А ще дорога на самоті й неважливо чи піша прогулянка, чи автомобіль, чи потяг.
Хелен Куб, А я просто божеволію від звуків вогнища!
Для мене музика - це фон під який я пишу. Натхнення скрізь. Кава зранку, якою я мала необережність обпекти губу; відсутність світла розкриває більше думок; лайка сусідів крізь стінку теж надихає... Я спостерігаю і надихаюся.
IRMA SKOTT, Ооо! Саме це я теж написав) Згоден з Вами!!!
Залежить від того, що я хочу написати. Якщо трилер — важка музика, а якщо фентезі — п/ф. Якщо ж жахи — згадую колишнього (вибачте, не втрималась, щоб не пожартувати).
Ірина Скрипник, Доречі, музика дійсно дуже впливає. Але в мене якесь спотворене сприйняття))) я можу слухати Петрівну і уявляти містичну сценку. Можу слухати Slipknot і писати любовну сценку. Якось так)))
Привіт!
Щось колись таке подібне обговорювали.
Особисто я вважаю, що ми, письменники (або я просто приписав себе до них), як губка або гриб. Ці дві «штучки втягують в себе все, що навколо. Музика, фільми, емоції, подорожі, тяжка робота, сварки, сміх, сусід з перфоратором. Все! І коли цей мікс і голові закипає, ми трошки посолимо, помішаємо і зробимо вогонь на мінімум. А далі.. далі, Ви створюєте Це!
Головне бути відкритим, звертати увагу на все, сприймати це все! Ух. Аж захотілось щось дописати)
Натхнення не потрібне, коли ти бачиш історію на власні очі та проживаєш її разом з ними...
Я люблю спостерігати за людьми. З них малюю своїх героїв. Слухати їх розмови. З цього народжуються діалоги. Дивитися на їхні жести і міміку, звертати уваги на деталі одягу і прикраси.
А ще, я люблю подорожувати. Це дає нових вражень.
Але найбільшим натхненником наразі є море.)))))
Галина Левтер, Згідна з вами. 70% образів моіх героїв - це справжні люди✨
Прокручування і візуалізація улюблених сцен з книжок в голові
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати