Лея та Ноа - сварливі юні мисливці

Хто ж ці двоє із мого роману "Корона Медіаносу"?

Вірні помічники Релі, юні мисливці на нечисть.

  • Лея - заклинателька темряви
  • Ноа - заклинатель світла

Постійно сваряться одне з одним, і секунди не можуть обійтись без різкого вислову в сторону «противника»

Перша їх зустріч з Релі відбувається, коли вона сходить в порту на Лантеї через кілька годин після пробудження від 5-річного сну. 
Вже тоді двійко встигають пересваритися:

― На неї навіть не дивися. Я поняття не маю, що вона тут забула.

Релі ніяково підвела брови догори. Дівчина з косою спалахнула:

― Що??? А ти нічого не поплутав???

Хлопець обійшов Релі, аби краще бачити суб’єкт, що наважувався до нього огризатися. Його верхня губа нервово задерлася, він просичав:

― Що я мав сплутати? Тебе з жабою? Ти що тут забула???

Тупнувши ногою, дівчина виголосила:

― Ми ж домовились, що удвох підемо за нею!!

Та тим не менш, у небезпечних ситуаціях діють злагоджено, через що являються надзвичайно корисними в бою.

Та невдовзі виявляється, що ці двоє не зовсім ті, за кого себе видають. А точніше, імена їхні, імовірно, вигадані, а самі вони вже давно знайомі не лише з Релі, а й з Королем Скорпіонів… 
Довкола принцеси розвертається справжнього сорту вистава, в якій кожен майстерно грає свою роль і цілковито не помічає, що Релі, взагалі-то, з самого початку усіх розкусила)))

Очі Леї одразу потрапили на ліжко в кінці хатини, дві подушки, дві ковдри на ньому і… чиїсь явно чоловічі чоботи поруч із ним. Різко озирнувшись на Релі, Лея второпала, що на її ногах уже є взуття, а значить…

― Хто тут ночував із тобою???

Щойно вона це прокричала, Ноа швидко простежив за всім, куди вона дивилась, і собі закричав:

― Що? Хто тут був???

Але в ту ж мить прозвучав скрип дверей, і в будиночок хтось увійшов. Щойно прозвучав голос Вея, Релі так і похолола:

― Я.

― …

― …

Врешті-решт, упоравшись із дровами, Вей підвівся і попрямував прямо до стола, за яким поралася Релі, аби також приступити до приготування сніданку.

Але озвалася Лея, котра невідомо звідки набралася сміливості, щоб проголосити на всю хатину:

― Ти що з ним спала???

― …

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Лук'янова
31.08.2024, 15:53:43

Які цікаві колоритні персонажі)) Цікаво чи буде в них любовна лінія, чи просто напарники? Люблю коли постійно сваряться, зазвичай виглядає це мило))Візуали круті))

Арія Вест
31.08.2024, 16:19:47

Єва Лук, ті сварки в них то шось))) дуже люблю їх)))) а щодо того, як розвиватимуться взаємини... запрошую до читання аххахах))

Інші блоги
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше