Додано
30.08.24 23:49:42
Повернення блудного автора
Перший і останній пост був присвячений Новому 2024 року і я пропала.
Були важливі справи (50 книг самі себе не прочитають), фільми самі себе не подивляться, ігри -- не пограються, а тексти не напишуться.
Та мені стало трохи самотньо у моїй ідеальній бетонній коробці, з доступом до інтернету і світлом (майже весь час за графіком).
Поговоримо?
Як цей рік почався у вас? (запитала я в наприкінці літа, вмію, можу, практикую).
Анна Тапок
64
відслідковують
Інші блоги
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Без сексуальних домробітниць і владних босів.
На Букнеті слеш представлений всього 114 роботами. Ну що ж, будемо поповнювати дефіцит!
Я не можу запропонувати читачеві вагітну секретарку чи мільярдера. Через свою
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМайже увесь час за графіком?! 0_0 ви де живете? В паралельній реальності? У нас графік змінюють по три рази на день. Я не жартую, нещодавно його, який робиться на кожний день окремо дійсно тричі переробили. Мені тільки шкода людей, які під графік підлаштували свою роботу, записали клієнтів, якщо працюють у певній сфері і т.д. А ще люблять повз графік вимикати. Або половину споживачів, до прикладу, другої черги вимкнути, а половину ні. Шоу "здогадайся сам" ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ༎ຶ‿༎ຶ
Анна Тапок, ¯\_(ツ)_/¯
Привітики:)
Якщо як почався 2024, то спокійненько) Хоча от я думала, що новорічна муза до мене завітає, але навіть в 2024 новорічного, чи різдвяного настрою не було (з рахунком кількох різдвяних фільмів, новорічних книжок та ялинці вдома). Ех...
А щодо літа, то... відпускаю, плачучи, бо якось швиденько минуло( Хотілося б ще місяць тепла та спокою.
Тож якось так:)
Анна Тапок, То правда. Паперовий варіант взагалі щось особливе. Але якщо під рукою тільки телефон, то можна й електронний:)
Йой, дуже рада Вас бачити!)
Анна Тапок, ))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати