Додано
28.07.24 14:41:15
Хто зі мною в магічні світи?
Мої любі, я до вас з невеличкою новиною. Ну не сидиться мені на місці, точніше моєму швикопишучому перу. А оскількия відьма у 3 поколінні, то де ж діти ідеї для фентезі книг та містичних історій? Я буду писати та викладати їх на новоій сторінці Джуні Салем . Запрошую в гості і буду рада підписникам. Що на вас чекає? Для початку - невеличка історія: не дуже везуча героїня, нахабний ельф-контробандист та весела мандрівка, де буде трохи романтики і Багато пригод.

І так, це не означає, що моє перше кохання - історичні романи. я покину. Ні! Все залишається, як і обіцяла: продовження "Фаворитки", новий історичний детектив та дещо смачненьке на осінь. Обіймаю вас та бажаю сонячної тихої неділі . Ваша салемьска відьма Джуні
Очеретяна Кішка
478
відслідковують
Інші блоги
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ вами я, а як інакше? Фаворитку ледь дочекалася, бо люблю читати одним махом, а тут бамц! Продовження!
Джуні Салем бажаю успіху, іду підписуватися.
Моя ж ти квіточка ? що ти зі мною робиш? Я читаю лише твої історичні романи, бо просто обожнюю твою мову і стиль, а тепер ти мене і до фентезі з містикою схилаєш... Коли ж тепер писати свої слр;-) Натхнення тобі ! Я завжди з тобою !
Очеретяна Кішка, То ти ще з Романом Олександровичем не знайома;-) Обіймаю !
Оце так сюрприз! Бажаю вам успіху і натхення. З мене підписка, дуже цікаво почитати фентезі з-під вашого пера, хоча я й не любителька цього жанру.
Оксана Веселка, Сподіваюсь не розчарувати
Як же ж уже без вас)))?Окунемся і в магічні світи))
Тетяна Маркова, Є дуже багато ідей, бо історичні романи з містикою та крапелькою магії теж цікаво. А поки щог буде просто кілька невеличких історій в жарні міського фентезі.
Натхнення вам та успіхів в усіх починаннях!!!! А ми чекаємо з нетерпінням!!!!!!!
Bliznec Drakon, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати