Моя перша аудіокнига :)

Хочу поділитися новиною, що зараз йде робота над моєю першою аудіокнигою)

За таку чудову можливість щиро дякую каналу «Книгомандри»! На сайті вже є перші розділи «Академії Міста Химер», тож запрошую послухати :)

Також на каналі є інші книги) Раджу ознайомитися з бібліотекою))) Там як раз можна послухати книгу "Відлуння тиші", яка мені дуже сподобалася))

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліна Діксон
21.07.2024, 17:19:39

Клас, вітаю вас(⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)⁠♡ ❤️❤️❤️

Я також давно мрію озвучити свої книги, в домашніх умавх, хоча б просто для себе, але мені перешкоджає малеееенький нюанс. У мене немає потужного ноутбука :_)

Показати 2 відповіді
Ліна Діксон
21.07.2024, 19:17:28

Аврора Лимонова, Дякую❤️))

avatar
Kalli de Narro
21.07.2024, 17:09:17

Вітаю вас!

Аврора Лимонова
21.07.2024, 18:55:39

Kalli de Narro, Дякую!)))

avatar
Ріна Март
21.07.2024, 17:02:45

У мене теж скоро буде студійна аудіокнига мого історичного роману )) Такі хвилюючі відчуття, тож вітаю Вас!

Аврора Лимонова
21.07.2024, 18:55:25

Ріна Март, О, це круто! Рада за Вас! Це справді бентежно :)

avatar
Міланте Готем
21.07.2024, 13:24:40

Вітаю, розумію цю першу єйфорію.

Аврора Лимонова
21.07.2024, 14:14:14

Міланте Готем, Спасибі!)))

avatar
Олена Блашкун
21.07.2024, 13:06:25

Вітаю)
Це дуже круто)))

Аврора Лимонова
21.07.2024, 14:13:27

Олена Блашкун, Дякую! :)

Інші блоги
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Talis est Obsessio: хвилювання архангела✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Перо здавалось теплим, воно злегка тремтіло, виблискуючи. Естефанія здивовано витріщалась на
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
План Ефсебіуса
– Магістре, – голос короля був глибоким та оксамитово-м’яким, а ще – з відчутною долею глузування. – Ми зібрались тут, аби обговорити вашу чергову геніальну ідею. Минулою вашою ідеєю був виклик Обраного…
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше