Додано
13.07.24 13:29:44
"Його тиха мрія” — візуалізація
Вітаю, любі читачі і читачки!
На обкладинці роману “Його тиха мрія” ви бачите обличчя героїв такими, якими я їх уявляю, але вирішила дати вам їх портрети у кращій якості і показати ще одну героїню, яка в останніх главах добряче попсувала усім нерви :)
Ось наші герої:
Як вам? Чи такі вони у вашій уяві?
Якщо ще не читали, зазирніть до книги тут.
Нагадую:
Найсвіжіші новини, опитування, подарунки, спілкування зі мною — у моєму телеграм-каналі.
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨
Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Вітаю! Запрошую до знижки! ✨✨✨ Кароліна — я ледь впоралася з емоціями та соромом, які мені довелося пережити, через тепер уже колишнього коханого. Я ще не встигла як слід оговтатися, як у моєму житті з'явився
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМарійку та Богдана так і уявлялись. А от Ліна надто сором'язлива, чого не скажеш по її поведінці, нема в очах лукавості. Адже двома хлопцями крутила!
Олександра Халаїм, Так, мабуть, ШІ зробив Ліну занадто доброю на цьому фото.
Подобаються Марійка і Богдан, а Ліна видно,що дуже самовпевнена та балувана,навіть хитра. Любить тільки себе.
Наталья Русанова, Це правда, Ліна еталонна егоїстка
Я повністю довіряю вашому смаку
Гарні,світлі обличчя,розумні.
Ліна трошки за інтелігентна,я би він зробила трошки з хитруватим і капризним обличчям!!
Дякую,бажаю гарного дня!!!
Iryna H, Дякую, і Вам гарного вечора!
Так, я собі уявляла Марійку і Богдана.А що до Ліни,скажу так,я тепер розумію Богдана,який все своє життя кохав ії.Ліна дійсно красуня,і розбила мабудь не одне чоловіче серце.Та, як на мене Марійка більше підходить Богдану в дружини,бо з нею відносини буде він будувати сам і не підкорюватися і виконувати всі примхи,а просто жити своїм життям.
Анна Гомма, Згодга з Вами!
В моїй уяві саме такі ,крім Ліни.Її обличчя занадто спокійне і мирне виглядає .
Оксана Кіс, Можливо, так би винлядала Ліна, якби домоглась свого з Богданом)
Ліна дійсно принцеса ))
Іра Сітковська, Є таке)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати