Додано
03.07.24 17:12:47
Книгу завершено! Ура!!! Ще зустрінемось;)
Дорогі читачі, доброго дня! Є хороші новини, а саме: я завершив врешті-решт книгу "Куртинь", яку я писав майже два-три місяці! Тому, дочитуйте її й 29 липня я повернуся з новим твором, який називатиметься "Кіборг"! Цікаво? Якщо є запитання, питайте і я на них відповім, поки тут ще активніший;) Сьогодні вечором поїду до Харкова, тому побажайте мені удачі та мирної дороги додому (я не додому їду, якщо що: лише навідатися за своєю квартирою.), і дякую що були зі мною та читали мене. Бувайте! Якщо що, буду ще повертатися сюди на читання деяких детективних книг;) І буду робити публікації в Інстаграмі, тому мій акаунт: @samueldetector.writer , та до нових зустрічей! Усім мирного неба.
Слава Україні!
Самуїл Детектор
45
відслідковують
Інші блоги
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Таємниці, зброя та кохання Золотої доби Шановні читачі! Нашу подорож крізь віки продовжено. У книзі «Стіна пам'яті» триває публікація ЦИКЛУ III. ЗОЛОТА ДОБА ТА СВІТЛО ХРИСТИЯНСТВА. Цього разу на вас чекають чотири
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати