Я повертаюся!!! Скоро поїду додому.

Ну, нарешті, мої любі читачі! Ця мить настала, а саме: я повертаюся до написання мого твору про "Куртиня", який мене так довго чекає... Але нова глава буде незабаром. І сьогодні у мене з'явилася хороша новина: звонив мій друг з Харкова, і я сказав йому, що у липні повернуся додому. Він так зрадів, але... Я йому збрехав. Я просто їду туди перевіряти свою квартиру, бо коли був 2023 рік (до кінця осені 2022 року мене вже не було там), то там мої друзі сказали, що моя квартира була знищена. Тому, я у липні зберуся на відпочинок й обов'язково повернуся до вас на прикінці липня. Але не хвилюйтеся. Час на дописування "Куртиня" ще є, тому готуйтеся! Після того, як я знову повернуся до мого тимчасово місця перебування (моє місце перебування: Кропивницький), обов'язково повернуся з новим твором, який називатиметься "Кіборг". Тому, щасливих вам літніх днів, і гарного відпочинку! І натхнення!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Стружик Лев
23.06.2024, 10:32:16

Радий, що повертаєтеся додому за речами. Бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, і повернутися живим назад у Кропивницький.

Самуїл Детектор
23.06.2024, 13:42:15

Стружик Лев, Дякую, будемо вірити, що повернувся живим;)

avatar
Леся Найденко
23.06.2024, 09:22:04

Харків - місто сили, а харків'яни - люди, якими я не втомлююся захоплюватись.
Привіт вам з пораненої, але непереможної Салтівки ❤️

Самуїл Детектор
23.06.2024, 13:41:47

Леся Найденко, Ох, дякую вам за коментар! Ви праві: Харків - місто сили, бо величезне місто з населенням мільйон осіб. Хоча мої твори не про Харків, вони усе одно колись наберуть популярності...

avatar
Ева Роман
22.06.2024, 23:02:22

Коментар видалено

Інші блоги
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Нові Портрети на «стіні пам'яті»
Таємниці, зброя та кохання Золотої доби Шановні читачі! Нашу подорож крізь віки продовжено. У книзі «Стіна пам'яті» триває публікація ЦИКЛУ III. ЗОЛОТА ДОБА ТА СВІТЛО ХРИСТИЯНСТВА. Цього разу на вас чекають чотири
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше