Додано
15.06.24 15:00:43
Уточнення до “панни”, друга частина.
У 15 главі книги "Панна" під час розмови про незручні артефакти, професор Фостер згадує ембріональний (генетичний) диск із шунгіту (лідіт, парагон). Предмет знайдено в Колумбії, він являє собою 2-кілограмовий диск діаметром близько 27 сантиметрів поділений на рівні частини, де немов комікс зображено весь шлях створення життя: від запліднення яйцеклітини і до народження малюка. Точно показано поділ клітин і формування ембріона.
На фото нижче зображення обох його сторін.

Також професор згадує по Фуенте Магна — керамічну чашу метрового діаметра, знайдену на березі озера Тітікака.

Всередині чаші є зображення схожі на ті, що зустрічаються в Чатал-Гуюк,

а також клинописний текст:
Далі буде =)
Алан Кервін
532
відслідковують
Інші блоги
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома

4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже пізнаваюче, захоплює неймовірно. Дякую.
Аня Осадчук, тема цікава і майже невичерпна =)
Неймовірно, як в ті часи могли знати такі факти!! Дякую
Світлана Герасимчук, мабуть, хтось підказав =)
З кожною новою главою в мене та сама думка прокручується, чому історія в школі була така нудна? Нам не те мусили розповідати
Таісія, особисто мені в школі з вчителем історі дуже пощастило. Він читав нам лекції і по них же опитував. Загадував писати реферати на різні теми. Ми їх зачитували перед класом і обговорювали, влаштовували справжні дебати. Пам'ятаю, як при обговоренні Грюнвальдської битви стояв такий гамір, що аж директор прибіг, так ми голосно сперечалися про бойові порядки і використану литовцями тактику відступу до лісу... =) Історію у нас у класі знали ВСІ.
Дякую за цікаві факти!♥️
Наталья Русанова, будь ласка =)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати