Викладення "Приручити Дикого" та "Дика сестра"

Шановні читачі! Ви, напевно, вже помітили, що викладка "Приручити Дикого" йде активніше ніж зазвичай: по кілька розділів за раз. При цьому "Дика сестра" деякий час викладатиметься через день.
Дія обох книг відбувається одночасно і зараз виникла потреба вирівняти їх за часом. Дії в "Приручити Дикого" повинні закінчитися до певного моменту "Дикої сестри", щоб не порушити сюжетну лінію.

Сподіваюсь на розуміння.

Приємного усім читання!

Дякую!

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lyudmila Kovalchuk
13.06.2024, 15:01:32

Дякую за роз'яснення! Легкого пера вам, Авторко!)

Анна Лященко
13.06.2024, 16:53:15

Lyudmila Kovalchuk, Дякую!

avatar
Ольга Паламар
13.06.2024, 13:10:23

Дякую, легкого пера! З нетерпінням чекаю на продовження книг.

Анна Лященко
13.06.2024, 16:53:01

Ольга Паламар, Дякую! Продовження буде!

avatar
Юлія Компанец
13.06.2024, 12:46:16

Дякую ,чекаю з нетерпинням!

Анна Лященко
13.06.2024, 16:52:40

Юлія Компанец, Все буде!

avatar
Lydmila
13.06.2024, 12:08:32

Дякую за інформацію ,а то я вже подумала(вибачте)що заморозили.

Анна Лященко
13.06.2024, 16:52:29

Lydmila, Все буде!

Дякую за iнформацiю! ❤️

Анна Лященко
13.06.2024, 16:51:39

Aleksandra, Дякую за увагу!

Інші блоги
Навіщо вона йому?
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Дорогі підписники та автори!!!
Вже завтра 28 червня виповниться 1 рік книзі "Трамвай під номером 13". Її історія написання та реалізації розпочалася ще 12.12.2024, тоді було створено першк главу, а згодом до березня 2025 ще дві, пізніше у травні 2025 продовжилась
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше