Додано
11.06.24 17:39:18
Візуалізація Ізаріди
Вітаю, дорогі читачі!
Новий розділ "Кривавої повні" зараз редагується і готується до зустрічі з вами, а я вирішила показати вам картинки, які чекали свого часу, ще з моменту написання "Відлуння тиші" (я там до речі обкладинку змінила. Хочу усю серію переробити, щоб вони хоч схожими були, а то наче взагалі з різних вимірів!)
Ітак, дивіться хто тут у нас! А це Геррі!

А це Кіра!
(хто ще не почав читати новинку, просто запам'ятайте це звірятко. У неї немає білого комірця і дуже норовлива мордочка)

Ну і просто арт до новинки. Головні герої "Кривавої повні".

Усім гарного вечора та мирного неба!
Анна Ліє Кейн
3156
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Подивіться, яку красу сьогодні зробив чат gpt для «Вогняна дружина для Тіньового герцога"! ТИЦЬ ТУТ ЩОБ ЧИТАТИ!
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВибачте, а ви не розглядали однаковий шрифт для наші книг цієї серії ? Бо стиль картинок, в певній мірі , схожий у всіх ваших книгах. Навіть Легенда і Полонянка доволі схожі по візуалізації.
Дякую за книги і за таку чарівну візуалізацію )))
Краса!!! Ого, червоний крок за соцмережі?
А чому довго наважувалися? Переживали, що настирні читачі будуть «заціловувати»?
Анна Ліє Кейн, А я чекала )) і завжди думала, чого ви не афішуєте свої соцмережі, як більшість авторів. Я-то намагаюся тримати себе в руках і не задовбувати)))) Но всяке буває))))
Геррі і Кіра красунчики )))
Alesia, Дякую))
Дуже добре, що Ви поділились своїми відео до книг....це завжди цікаво для читачів!
Елена, Дякую! Дійсно, може комусь буде цікаво)
Дякую за Ваші чудові книги!
Nina Kovalenko, Дякую, що читаєте!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати