Одруження наосліп

Мої любі! Запрошую до новинки моєї колеги!

Тома Глубокова

Одруження наосліп

AD_4nXclSIhXRrp7avqF8lcL6oUlaCpb2f5PQqEi0sDMZNIftC9KiCu068uim6rjoIzJ5CqrtY402ksdvLZkthGhQIFpg6M4eOranXFWoyIyLO6tNZTDQ_HjiprEKR8IjO0vUIkV1XOR6ghWN319AyNzP7jcixdE?key=O4N_2lNkI9r6BchOuHUiTQ

Аннотація: Весілля за угодою було для мене вироком близько двадцяти років. Мої батьки уклали договір ще коли я була дитиною і за яким мені судилося стати дружиною незнайомця. Мені дали пожити вільним життям достатньо часу, щоб я змирилася зі своєю долею.

Але коли настав час готуватися до весілля, я зустріла чоловіка, в якого закохалася до нестями. І як тепер мені бути? Як сказати йому правду? І як відтермінувати підготовку до весілля з людиною, яку навіть ніколи не бачила?

***

- Як Ви? Що болить? Відповідай давай! - у ніс різко вдарив запах алкоголю. Я тільки застогнала від болю і заморгала, намагаючись прийти до тями. Тільки потім я зрозуміла, що вже сиджу в авто. Мене затягли в машину.

- Менше пити треба, не будете збивати порядних громадян, - прошипіла я, навіть не думаючи боятися цього алкоголіка. Розтираю забитий лікоть і скоса дивлюся на чоловіка.

Мене збив справжній красень! Тільки ось його краса зараз взагалі не врятує.

- Скільки мені пити, я сам вирішу, - ще й бурчить, треба ж! Які ми ніжні й вразливі! - Якщо я доставлю Вас у лікарню і додому, Ви не напишете заяву? - чоловік завів джип і різко рвонув уперед. Так ось, що його хвилює!

- Звичайно ж напишу, і у Вас ще штраф вимагатиму, не сумнівайтеся, - уїдливо сказала я, дивлячись у вікно. Залишати це все ось так я не згодна. До того ж він зламав мій улюблений велосипед!

- Ви ніколи не водили в нетверезому стані? Чому Ви така складна? - усміхнувся він. Оце так...

- Я не напиваюся до чортиків!

- Я прошу Вас як людину. Послуга за послугу.

Що ж, гаразд. Мені й самій проблеми не потрібні.

- Добре, людино, жени.

***

Читати тут:)

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тома Глубокова
06.06.2024, 19:02:35

Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Скоро виходе надрукована книга
Привіт! Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше