Це заразно

Слава Україні!

 

         Учора стався трапунок, який мій старший син назвав «це заразно». Суть трапунку в тому, що по обіді він поїхав до друзів, а увечері повернувся додому голомозий. Мій шок був у шоці.

А в день захисту дітей, я, хіба, могла захистити його від себе. Тепер мій гаврик схожий на ельфа, бо вуха у нього реально стирчать, як у ельфа.

І, власне, чогось заперечити не можна, бо «Волосся – не зуби, мамо. Відросте». Це дослівно.

Але далі було таки краще, бо він пригадав мені Танкіста і сказав, що той також голомозий. І це класно. І це заразно. Так, гарний приклад також може бути заразним, як виявилося. Після цього аргументу я мовчки запхала своє мамське невдоволення так далеко, що й не знати, коли витягну знову. Волосся ж не зуби – відросте. Та й проти Танкіста я не попру.

Тому, лишаю вам на нього посилання тут.

Артем

Проте, у нас ще палають зорі. Вони в передплаті. І я щиро вдячна вам за підтримку. Книга поволі нарощує сюжет, буде повнитися новими поворотами та спотикачами – одним словом, усе як я люблю))

Тому, читайте – це заразно)

І запалають зорі

 

Усім гарної днини. Зустрінемося на сторінках книг.

 І хай згорить москва!

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
02.06.2024, 22:12:44

Ваш ельфійський сина готується до літа))) все правильно робить)))

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
03.06.2024, 07:33:01

Alesia, О так))

Гарне слово- трапунок)). А мій навпаки хоче довге, особливо щоб чуб був)) Поки іде на компроміс, але це ненадовго, бачу характер ух ) А Артем мій любимчик)) і сина так звати))

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
03.06.2024, 07:32:49

Nata M, Ну, нам до бороди ще довго, але час надто швидко біжить

То з почином. У них такий вік, що трафунки лиш починаються.

Показати 2 відповіді

Інна Камікадз, Не бійся, ти не одна.

Достойна відповідь сина! І радує,що він читає ваші книги, а отже виросте достойний чоловік, як ваші титанічні герої.

Показати 2 відповіді

Інна Камікадз, , о,та то ще краще бачити людину-героя, легенду вживу!

avatar
Svetlana Mischenko
02.06.2024, 20:13:10

Я заразилася вже давно і з нетерпінням чекаю на продовження та новинку))))

Інна Камікадз
02.06.2024, 20:20:22

Svetlana Mischenko, Ох, до новинки ще тягнутися і тягнутися)

avatar
Іра
02.06.2024, 20:01:20

Ви і ваші твори "заразніші" чим ковід, але рекомендую заразитися усім)))

Інна Камікадз
02.06.2024, 20:07:37

Іра, Дякууууую

avatar
Олена Гушпит
02.06.2024, 19:27:14

У вас старшун, а таке трапилося зі мною!!! ))) Пішла до своєї перукарки(а вона переді мною стригла чоловіка!), сіла в крісло і ля-ля!!! Вона схаменулася перша!!! ))) Я не була лиса правда, але зверху було десь сантиметрів 3-4 волосся!!! Вона побіліла,але я їй сказала те саме, що ваш син!!! І нічого, відросло!!! ))) Головне, що живий-здоровий!!! )))

Інна Камікадз
02.06.2024, 20:07:24

Олена Гушпит, Я обстриглася під каре. Але мрію геть коротко. Треба до вашої свекрухи))

avatar
Віра Вікторівна
02.06.2024, 19:23:47

І не тре на нього пирхати) Він гарний приклад привів!) Молодець!) Вже знає, чим мамку ''взяти''!))

Інна Камікадз
02.06.2024, 20:06:17

Віра Вікторівна, Я й не пирхала)) Просто оніміла:)

avatar
Iruna Gural
02.06.2024, 19:23:21

І в мене таке було)..Минулого року всією компанією з двору отак ходило...Далеко ваш не один)
І я теж ваша фанатка.Ви найкращий автор з букнета для мене.Я кайфую від ваших творів, перечитую.
Дякую вам і успіхів!

Інна Камікадз
02.06.2024, 20:05:51

Iruna Gural, А у мене бойове хрещення, так би мовити)) Дякую

avatar
Оксана Кіс
02.06.2024, 19:22:44

Голомоза черепушка,але зато розумний ,добрий ,справедливий ,готовий душу віддати заради тих ,кого любить.До Танкіста неможливо залишатися байдужою♥️♥️♥️Прекрасний чоловік,якраз дочитую книгу.♥️♥️

Інна Камікадз
02.06.2024, 20:05:26

Оксана Кіс, Тішуся, що читаєте про нього. Він неймовірно класний)

О, моє чадо теж таке було втворило )
Років 16-17 йому тоді було. І теж сказав про зуби і відросте))
А хлопці у вас файні геть усі .

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
02.06.2024, 19:20:13

Світлана Харитонова, Ох, ці діти)) Ох, ці квіти:)))

avatar
Lara
02.06.2024, 19:10:37

Доведеться Танкісту кучері відрощувати))) як у Матвія)))

Інна Камікадз
02.06.2024, 19:13:08

Lara, Уявляю цю картину:)))

Інші блоги
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Перша двадцятка))
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
✨питання для роздумів✨
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому? -Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе? -Який момент еміграції став переломним? -Що допомагає
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше