Додано
02.06.24 15:22:07
Нарешті, закінчилася!
Вітаю, дорогі читачі!
Нарешті, "Полонянка спустошених земель" закінчена!
Це було важко. І для мене, і для героїв! Можливо, і для вас. Але я сподіваюся, що було ще й цікаво.
Графік продовжень постійно провисав та змінювався. Через мою роботу, переїзд і... (Я ще багато виправдань можу вигадати :) ) Та я дякую усім, хто читав і чекав. Ваша підтримка неоціненна!
Тому, запрошую вас до читання!
P.S. Навіть дозволяю кидатися в мене гнилими помідорами, після закінчення читання :D

Анна Ліє Кейн
3156
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Подивіться, яку красу сьогодні зробив чат gpt для «Вогняна дружина для Тіньового герцога"! ТИЦЬ ТУТ ЩОБ ЧИТАТИ!
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарно пишите. Рада, що є такі українські книжки. Хотіла написати українське фентезі, але раптом зрозуміла, що це було не фентезі))). Книги сподобались. Чекаю на продовження.
Ирина Рыжкова, Це було дуже своєрідне фентезі))
Щиро дякую за відгук! Мені дуже приємно!)
Неймовірно інтересна книжка, емоційна, інтригуюча. Прочитала з великим задоволенням і з нетерпінням чекала на продовження. Я так розумію що історія героїв ще незакінчена. Чекаю продовження. Миру ,натхнення та успіхів. Дякую. До зустрічі з новою книгою.
Ольга Скоба, Дуже дякую за відгук та побажання!
Дякую, книга дуже цікава, сюжет тримав в напруженні протягом всього прослуховування.
анатолій Чумак, Дуже дякую! Рада, що Вам сподобалося.
Завжди з нетерпінням чекала продовження. Дуже захоплива книжка. З інтригою та напружено. Дякую Вам за працю. Натхнення та здоров'я, удачі та успіху, вдячних читачів. Мирного неба.
Llv Llv, Дякую за коментар! Мені дуже приємно!
Які помідори?Тільки похвала,чекаю на продовження!
Юлія Компанец, Щиро дякую!
Все чудове! Чекаємо що буде далі
Людмила Калюжная, Дякую! Сподіваюся, що ще буде продовження)
Що далі?)))
Алеся Кузьминская, Далі щось буде) колись(
Ми просто після завершення мило звертаємося до вашого муза чи музи і питаємо «що буде далі?»?
Юля Голуб, Дякую)
Сподіваюся, ще буде продовження історії, якщо вона ще не втомила читачів!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати