Додано
24.05.24 18:18:17
Три книги заморожені! Скоро ще одна атакується!
Дорогі читачі! У мене є погані новини: я не встиг додати нові розділи з моїх творів-боргів, бо вони усі майже ЗАМОРОЖЕНІ!!! Окрім однієї. Тому, якщо вона також заморозиться, у мене почнеться письменницький кризис. І я буду змушений перевикласти книги ще раз! Не знаю, коли закінчиться цей хаос; на літо заплановано ще один новий твір, який скоро буде популярним; тому, краще скажіть: чи був у вас колись письменницький кризис, коли ваші "борги" раптом заморожувалася? Буду вдячний за ваші коментарі. Вони приносять мені натхнення:)
Стружик Лев
56
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
4 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо книга заморожена, її не потрібно перевикладати. Додайте новий розділ і напишіть модераторам. Книгу заморожують, якщо вона не оновлювалася понад два місяці. Для чого ви викладаєте стільки впроцесників, якщо не в змозі всі писати? Викладайте по черзі. І письменницька криза тут ні до чого.
Стружик Лев, Ні, ШІ я не читаю, дякую.
Я не любитель писати одразу декілька історій. Пишу по черзі, зате якісно.
Ріна Март, Істину говорите. Багатозадачність - міф і до добра не доводить.
Я пишу по одній книзі, тому не маю проблем з публікаціями. Щодо читацької кризи, то це норм, в усіх бувають не творчі дні. А Ваші книги ніхто не атакує, просто потрібно вчасно публікувати оновлення.
Ріна Март, Я знаю, що мене не атакують. І я знаю, що потрібно робити оновлення у моїх творах-боргах, а мене на попередній неділі заблокували у писанні блогів та їх коментування, тому й відклав, і почав писати цикл творів про... Кого? Дізнаєтеся, якщо підпишитеся на мою сторінку. Якщо вам, звісно, цікаво.
Я не розпочинаю нову історію, поки не закінчу попередню. Тож ні, не буває
Ірина Скрипник, Розумію. Я також стараюся викладати якісь розділи у творах-боргах. Але сьогодні сталася велика проблема, яку я помітив лише сьогодні, коли переглядав свою сторінку... Можливо, на вихідних буду роздумувати нові плани на майбутнє, які будуть моїм виправленням цього "хаосу".
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати