Додано
16.05.24 09:54:27
Коли ви читаєте книги?❤️
Привіт, любі❤️
Маю таке запитання до вас. Довго ламала голову над ним, але вирішила все таки задати його читачам✨
В яку пору дня ви зазвичай читаєте книги? Чи є тут любителі почитати вночі або ж навпаки зранку? Чекаю на вас в коментарях✨❤️
Ваша Хелен Куб❤️
Хелен Куб
648
відслідковують
Інші блоги
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Здається, Данило трохи перестарався зі своєю помстою. Тепер про нічний концерт під вікнами Марти говорить чи не весь університет, а чутки починають жити власним життям.
І знаєте, найбільше мене розсмішила одна думка: поки
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Вітаю, дорогі)
Сьогодні діє знижка на дуже теплу і зворушливу історію кохання - НАЙДОВША НІЧ.
Якщо ви полюбляєте повільне зближення, тему другого шансу на щастя та наявність в сюжеті дитини - вам якраз сюди. Йдемо
Доброго ранку, мої любі читачі! Я вам дуже дякую за те, що ми досягли бажаного числа підписників — 200! І тепер, умова виконана: я можу опублікувати нову книгу! Про неї мова буде пізніше;) Також вітаю вас усіх з днем
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоли є час, та коли його не має))) якщо книга захопила, то й до третьої години ночі, незважаючи на роботу, родину і обовʼязки.
Привіт, я теж читаю вночі, особливо перед сном, тоді буває що швидше засинаю, а бува що так захоплююсь що аж пів ночі читаю! XD XD
Хелен Куб, Хіх, так))
Я читаю під ранкову каву, поки ніхто не відволікає . Вдень багато справ, тому в основному можу слухати лише аудіо, коли готую або в дорозі. Раніше і сама читала перед сном, та так зачитувалась,що і спати не було коли. А зараз і сама вночі пишу)
Коли виставляти нові розділи , тут треба підлаштовувати під свій темп, а читачі почитають коли у них буде час. Я навіть по своїй статистиці бачу , що багато хто читає навіть після опівночі.
Ксенія Стрілець, З блогами теж у мене біда. Рідко що пишу, але і інших рідко читаю(
Протягом дня коли випадає нагода. Зранку під каву, в дорозі на роботу під час перерви на каву, в обідню перерву, вночі перед сном...
Хелен Куб, Точно))
Читаю, коли треба відпочити або якось надихнутись. Здебільшого читаю перед сном
Хелен Куб, Та по-різному. Буває, шукає щось тут. Буває, що беру щось в реальному житті
Коли маю час, але переважно увечері, перед сном )) Така собі книготерапія ❤️
Ріна Март, Дякую за вашу думку❤️
Для мене це важливо✨
Читаю під настрій, у будь-який час, проте найчастіше це буває ближче до вечора або ночі) Помічала, що читачів-опівнічників на сайті вистачає)
Марина Тітова, Я один із них ✨
В обід приблизно люблю почитати після роботи
Анастасія Блонська, Теж хороша пора для читання✨
Зазвичай, читаю десь по обіді, заварюючи чай, або ж каву. Якщо є час, то можу ще ввечері, та частіше за все вільно зануритись у книги можу на вихідних. Тоді я беру собі декілька книжусь, або з Букнету, або з інших сайтів та насолоджуюсь читанням, що мене надихає. Якось так от)
Віка Лукашук, Дякую за пораду❤️
Завжди по різному :) як є час, тоді й читаю
Кетрін Сі, Тоді ми з тобою однодумці✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати