Коли ви читаєте книги?❤️

Привіт, любі❤️

Маю таке запитання до вас. Довго ламала голову над ним, але вирішила все таки задати його читачам✨

В яку пору дня ви зазвичай читаєте книги? Чи є тут любителі почитати вночі або ж навпаки зранку? Чекаю на вас в коментарях✨❤️

Ваша Хелен Куб❤️

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Kateryna Azarova
18.05.2024, 06:38:01

Коли є час, та коли його не має))) якщо книга захопила, то й до третьої години ночі, незважаючи на роботу, родину і обовʼязки.

Привіт, я теж читаю вночі, особливо перед сном, тоді буває що швидше засинаю, а бува що так захоплююсь що аж пів ночі читаю! XD XD

Показати 4 відповіді

Хелен Куб, Хіх, так))

avatar
Ксенія Стрілець
16.05.2024, 20:13:26

Я читаю під ранкову каву, поки ніхто не відволікає . Вдень багато справ, тому в основному можу слухати лише аудіо, коли готую або в дорозі. Раніше і сама читала перед сном, та так зачитувалась,що і спати не було коли. А зараз і сама вночі пишу)
Коли виставляти нові розділи , тут треба підлаштовувати під свій темп, а читачі почитають коли у них буде час. Я навіть по своїй статистиці бачу , що багато хто читає навіть після опівночі.

Показати 5 відповідей
Хелен Куб
17.05.2024, 09:01:49

Ксенія Стрілець, З блогами теж у мене біда. Рідко що пишу, але і інших рідко читаю(

Протягом дня коли випадає нагода. Зранку під каву, в дорозі на роботу під час перерви на каву, в обідню перерву, вночі перед сном...

Показати 4 відповіді

Хелен Куб, Точно))

avatar
Ірина Скрипник
16.05.2024, 09:55:57

Читаю, коли треба відпочити або якось надихнутись. Здебільшого читаю перед сном

Показати 2 відповіді
Ірина Скрипник
16.05.2024, 19:39:57

Хелен Куб, Та по-різному. Буває, шукає щось тут. Буває, що беру щось в реальному житті

avatar
Ріна Март
16.05.2024, 18:48:47

Коли маю час, але переважно увечері, перед сном )) Така собі книготерапія ❤️

Хелен Куб
16.05.2024, 19:08:46

Ріна Март, Дякую за вашу думку❤️
Для мене це важливо✨

avatar
Марина Тітова
16.05.2024, 16:05:24

Читаю під настрій, у будь-який час, проте найчастіше це буває ближче до вечора або ночі) Помічала, що читачів-опівнічників на сайті вистачає)

Хелен Куб
16.05.2024, 16:41:46

Марина Тітова, Я один із них ✨

В обід приблизно люблю почитати після роботи

Хелен Куб
16.05.2024, 11:36:49

Анастасія Блонська, Теж хороша пора для читання✨

avatar
Віка Лукашук
16.05.2024, 10:29:05

Зазвичай, читаю десь по обіді, заварюючи чай, або ж каву. Якщо є час, то можу ще ввечері, та частіше за все вільно зануритись у книги можу на вихідних. Тоді я беру собі декілька книжусь, або з Букнету, або з інших сайтів та насолоджуюсь читанням, що мене надихає. Якось так от)

Показати 3 відповіді
Хелен Куб
16.05.2024, 11:24:27

Віка Лукашук, Дякую за пораду❤️

avatar
Кетрін Сі
16.05.2024, 10:16:10

Завжди по різному :) як є час, тоді й читаю

Хелен Куб
16.05.2024, 10:20:59

Кетрін Сі, Тоді ми з тобою однодумці✨

Інші блоги
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Незабаром нова глава
Здається, Данило трохи перестарався зі своєю помстою. Тепер про нічний концерт під вікнами Марти говорить чи не весь університет, а чутки починають жити власним життям. І знаєте, найбільше мене розсмішила одна думка: поки
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Недільні приємності)
Вітаю, дорогі) Сьогодні діє знижка на дуже теплу і зворушливу історію кохання - НАЙДОВША НІЧ. Якщо ви полюбляєте повільне зближення, тему другого шансу на щастя та наявність в сюжеті дитини - вам якраз сюди. Йдемо
З днем Конституції України! + 200 підписників!
Доброго ранку, мої любі читачі! Я вам дуже дякую за те, що ми досягли бажаного числа підписників — 200! І тепер, умова виконана: я можу опублікувати нову книгу! Про неї мова буде пізніше;) Також вітаю вас усіх з днем
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше