Завершення історії

Дівчатка, скажіть щиро, де у вашій ієрархії любові знаходиться любов до себе?

Найкращий шматочок дитині, доїм те, що залишиться. Зібрати спочатку чоловіка, дітей, потім галопом збиратися самій.

Виходити на роботу у свій вихідний не хочеться. Але як не виправдати очікування начальника? Витратити вільний день на шопінг із подругою, підбираючи їй сукню? Треба, звісно, бо її ж на весілля запросили. Ну а як інакше? Треба ж відповідати званню найкращої подруги у світі.

І в цьому хаосі доріг, непередбачуваних подій та критичних ситуацій губиться своє таке кохане, єдине та неповторне «Я».

Так і зародилася ця історія. Історія жінки, яка тривалий час мала абюзивні стосунки, яка згубила десь себе.

Загублений ідол Ліни - це не її винятковий дар, як може здаватися у процесі читання. Це не її коханий чоловік, який знайшовся з іншого світу. Її любов до себе  - саме ЦЕ загублений ідол.

Вона не ідеальна. Вона має купу вад і робить помилки. Але жінка має на це право. Має право на емоції, має право змінити своє рішення в будь-який момент. Має право сумніватися, боятися, робити безглузді вчинки. Вона має право бути собою.

От саме про це я написала книгу "Загублений ідол ЛІни"…Історія про любов до себе, пошук себе й прийняття себе.

Я довго не могла навіть підібрати візуалізацію Ліни. Так і не обрала, бо деякі здавалися мені занадто красивими, деякі – занадто штучними. Хотілося, щоб вона була схожа на пересічну жінку, на кожну з нас.

Бо Ліна – така, як є, робить хибні кроки, має невтішне минуле.

Але вона зробила правильний вибір у кінці історії – вона обрала себе. І як результат, отримала і кохання, і успішну карєру.

Любімо себе, дівчатка, бо ми цього варті!

Пе.Се. Чоловіки-підписники, я знаю, що ви в мене є :)) Не відписуйтеся, будь ласка:))) Обіцяю колись написати книгу, де крутий головний герой – чоловік.

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лада Короп
14.05.2024, 15:21:28

Вітаю з завершенням історії) Легкого пера)

Лада Короп, Щиро дякую!

avatar
Ріна Март
14.05.2024, 13:31:34

Вітаю Вас із завершенням книги, нехай вона знайде велику кількість вдячних читачів! Щодо ідеї книги, то це чудова задумка, бо жінки тяжіють до самопожертви заради близьких, яка часто переростає у хворобливе неприйняття себе. Але, як написала одна з Ваших підписниць Ляна Аракелян, - спочатку маску на себе, бо лише щаслива людина може зробити щасливим іще когось. Бо любов до себе - це, в першу чергу, про ресурс, бо чим більше ми себе наповнюємо тим, чим любимо і що нам подобається, тим більше можемо подарувати іншим.

Ріна Март, Так, я підтримую кожне слово, бо це правда. Хочеться, щоб цій проблемі більше уваги приділялося. Але вже як є:( Дякую, Ріно:)))

avatar
Ляна Аракелян
14.05.2024, 12:15:46

Вітаю з завершенням книги! Я обираю себе. Спочатку маску на себе, а потім рятувати світ. Це був довгий шлях. І дуже крихка межа між собою та егоїзмом. Та головне – знайти баланс. В мене є купа особистих історій, в яких я кажу ні та обираю себе. Обіймаю!

Ляна Аракелян, Цілком згодна! І це правильно - обирати себе :)) Обіймаю міцно навзаєм, Ляно:)

avatar
Іра Майська
14.05.2024, 11:02:09

Вітаю, Катю, з завершенням історії.
Дуже важливо не втратити себе.

Іра Майська, Дякую, Іруню! Так, саме про це і книга:) І про кохання, звісно:)

avatar
Інна Турянська
14.05.2024, 09:35:49

Чудовий посил, Катю!)) Нагадування для всіх нас жіночок:)) рада, що Ліна обрала себе, прислухалася до себе і отримала навіть більше!

Інна Турянська, Так, любов до себе - надзвичайно важлива:) Я й сама собі це постійно нагадаю, коли збираюся кудись останньою :)))))))))

Вітаю з 300! Бажаю для початку ще нулика! Натхнення, Катю! І часу! Відкриваю шампанське і п'ю за тебе і твої успіхи! ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді

Лариса Бондарчук, Оскара обожнюю просто:) І все чекаю тих результатів конкурсу! Коли вже нарешті оголосять:(

Мені дуже сподобалася ця книга. Вона чесна. Я вже писала в коментарях..Ліна зробила вибір, вибравши себе. Це важко, але їй було некомфортно в іншому світі. І я помітила, що бореться за щастя бути з коханим, лише вона. Але потім, коли вона повернулася... Не буду спойлерити. Просто скажу, що Самір виправдав мої надії)))
Дякую за цікавезне фентезі! Гарна книга.
Натхнення і багато читачів для цієї історії кохання! І чекаємо новинку))) Буде?

Лариса Бондарчук, Ларисо, і я ще раз напишу, що коли тебе читають інші такі талановиті авторки, то це, дійсно, везіння :))) І я щаслива (як там Клавдія Петрівна співала:)))) Безмежно прост овдячна за підтримку та допомогу. Щодо новинки, то буде звісно, куди ж я тепер без Букнету :)))

avatar
Ханна Трунова
14.05.2024, 08:37:27

"Загублений ідол Ліни — її любов до себе", — хороший лейтмотив♡♡♡ Вітаю з завершенням історії❤️

Показати 6 відповідей
Ханна Трунова
14.05.2024, 09:01:55

Катерина Федоровська, І не кажи)) я їх і не ховала))) Хаха =)))

Ліна вийшла справжньою! Їй співчуваєш, їй віриш. А ще думаєш: о, є жінки ще дурніші за мене, то я ще й ого-го! І так легко на душі робиться)))

Але жарти жартами, а насправді ти підняла дуже важливу тему. Дуже багато дівчат припускаються подібних помилок, що й Ліна, втрачають себе, розчиняються в партнері чи дітях. Навіть без аб'юзу. А таку жертовність ніхто ніколи не оцінить. І доходить це, в основному, коли вже пізно.
Тому хай вчаться на чужих помилках, що потім не наробити ще гірших своїх!

А чим тобі Самір - не крутий головний герой?) Зважитися на те, на що він зважився - мало хто зуміє!

Крутий задум і не менш круте виконання! Класна книга, гарне мовлення - читаєш і сумуєш, що розділ закінчився)))
Дякую тобі❤️❤️❤️

Пи.Си.: А книга про Яну й того ангелочка - забула, як звати ':-) - буде?)))

Показати 3 відповіді

Катерина Федоровська, Такий собі ангелочок вийшов, ага?))) Але Яна - вогонь!
Може колись сюжет і народиться) Я он теж один, як слона, вже майже два роки виношую ':-)

avatar
Мирослава Ре
14.05.2024, 08:54:44

Вітаю з завершенням ще однієї чудової книги. Як на мене книга вийшла справедливою. Всі отримали того чого і заслужили.

Мирослава Ре, Дякую щиросердно, Мирославо:) Так, дуже хотілося справедливості. Радію, що книга сподобалася:)

Інші блоги
І... Експозиція майже закінчилась ♥️
Так-так, оці 50 сторінок - це було знайомство/нагадування про персонажів - сподіваюсь, нудно вам не було ♥️ (хоча по чудових коментарях, якими ви тішете мене кожен день, я бачу, що таки ніт)! У нас по плану ще одна більш-менш
Оновлення
— Бажаєш чогось випити, кицю? Чи одразу будемо кохатися? — хтиво посміхнувся Любомир і притиснув мене за талію до себе. Я одразу його відштовхнула. Мені не сподобалось, як це прозвучало. Немов я жінка легкої поведінки… —
Остання Глава Пл розпочала відлік...
Остання глава Повсталих Легенд уже на Booknet! Поки світ стоїть на межі війни, кожен із героїв проходить власне випробування. Інна продовжує пошуки Ягріма серед руїн та примар надії. Сам Ягрім разом із Соломоном Весною
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
За воротами
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше