Манівці

Слава Україні!

 

Христос Воскрес!

 

         Попри доволі холодний день, все ж настрій у мене гарний. Багато чудових новин.

         Для початку, вітаю усіх причетних з Днем матері. Нехай кожна матір дочекається сина і доньку, і нехай діти будуть втіхою для своїх батьків.

І коли мова зайшла про батьків та дітей – моя улюблена тема у творчості – мабуть, і варто написати цей блог.

Я нарешті об’єднала книги про феєчку та зоряного хлопчина у цикл (для тих, хто завітав до мене вперше – це не фентезійні книги). Довго мудрувала з назвою. Усе не йшла вона мені. А тоді, чисто випадково, вкотре наткнулася в Тік Ток на пісню дівчат, які представили нашу країну на Євробаченні. Там звучить чудове слово манівці. Воно більше доби не злазило з мого язика, врізалося в мозочок, тому сіла за комп і нарешті об’єднала книги.

Цикл «Манівці» поки що нараховує дві книги. Але це не остаточно, адже хто його зна’ куди заведе мене муза, на які манівці)))

А наші дівчата, до речі, взяли третє місце на Євробаченні. Чудові новини зрання.

А всім вам хутенько читати, бо з феєчкою та зоряним хлопчиком нудно не буде)

 

І запалають зорі

За тобою

Усім гарної днини. Зустрінемося на сторінках книг.

 І хай згорить москва!

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lara
12.05.2024, 17:55:04

Я слово "Манівці" люблю з дитинства. Мамина подруга жила в селі Манівці, поїхала туди за розподілом після інституту, там вийшла заміж, а на свята завжди присилала дуже красиві вітальні листівки. У неї й прізвище було гарне - Паска. Тьотя Люся Паска з Манівців.

Показати 2 відповіді
avatar
Lara
12.05.2024, 22:13:15

Інна Камікадз, Моя мама за розподілом винаймала житло з одногрупницею тата. Та їх і познайомила.

avatar
Halyna Shchyrba
12.05.2024, 21:03:48

Воістину воскрес!
Вітаю зі святом!
Чудова назва циклу-я в передчутті!❤️
п.с. Нехай просто щезне

Показати 2 відповіді
Halyna Shchyrba
12.05.2024, 21:09:24

Інна Камікадз, Амінь!

avatar
Оксана Кіс
12.05.2024, 20:56:45

Вітаю зі святом ! Божого Благословення Вам і вашій родині.Ох ті манівці ! Книги захоплюють з перших рядків і читаються на одному подиху,нудно не буває ,бо приключки на кожному кроці.Якнайшвидшої нам перемоги ! А москва нехай згорить ,потоне ,щоб її не було .

Інна Камікадз
12.05.2024, 21:06:51

Оксана Кіс, І щоб навіть сама назва зникла разом з цією недокраїною

avatar
Леся Вікрам
12.05.2024, 20:35:26

Героям Слава!
Воістину Воскрес!
Вітаю вас з таким чудесним і файним святом, здоров’я вам і безмежної любові, з днем матері. О Манівці запалили інтригу і шалене бажання побачити продовження циклу, якщо звісно воно буде, бажаю вам невтомного натхнення, нестримної музи та чудового настрою.

Інна Камікадз
12.05.2024, 21:05:58

Леся Вікрам, Так далеко загадувати не вдається. Все тримається на слові "можливо")

avatar
Віта Головань
12.05.2024, 20:26:08

Воістину Воскрес, вітаю Вас Інно з днем матері ,щастя й злагоди вашій родині!!!
Ото"манівці"...дуже вдало!!!

Інна Камікадз
12.05.2024, 21:05:15

Віта Головань, Дякую! Навзаєм

avatar
Таісія
12.05.2024, 18:47:40

Вітаю усіх мам зі святом, хоч самій ще не довелось бути мамою, але всіх причетних до свята вітаю з цим прекрасним і найкращим святом. А я за вихідні таки прочитала першу книгу «За тобою», бо добре, що в коментарях під новою книгою всі писали про Феєчку. Ох, чарівні ці історії, підкидала б таких героїв у житті) І чекаю вже ранку понеділка, бо цікаво, яке ж там продовження історії в Злати і Архипа. Ну і імʼя Архип, як мені воно сподобалось. Воно і давнє, і таке українське, і чомусь здається, що чоловіки з таким іменем от саме такі як ваш герой, чоловік з великої букви, а не тюбік)

Інна Камікадз
12.05.2024, 19:17:46

Таісія, І тюбікам якось треба крутитися)) Однак, коли пишеш про впевнених, прогресивних жінок, то тюбіка вони просто зїли б. Або зненавиділи, як казав Максим

avatar
Віра Вікторівна
12.05.2024, 15:57:50

Вітаю з Днем Мами!)❤️❤️❤️
Здоров'я та Божої ласки тобі та твоїй родині!)❤️❤️❤️
Цікава назва, яка досить добре підходить до циклу!?✨✨✨ Манівцями ми блукали... )) Доброго дня!) Хай згорить до тла і вітром розвіється!

Показати 2 відповіді
Віра Вікторівна
12.05.2024, 18:21:52

Інна Камікадз, ❤️☘️

avatar
Svetlana Kapysta
12.05.2024, 18:09:49

Вітаю від щирого серця зі святом! Всі книги читаються на одному подиху. Найскорішої Нам перемоги!

Інна Камікадз
12.05.2024, 18:16:19

Svetlana Kapysta, І вас ще святом. Дякую

avatar
Олена Гушпит
12.05.2024, 18:02:22

І вас вітаю, дорога!!! ))) Ох, ті манівці..!!! Куди заведуть???•~•

Інна Камікадз
12.05.2024, 18:16:06

Олена Гушпит, Далеко)))

avatar
Венера Савмар
12.05.2024, 17:20:53

Вітаю, улюблена авторко, з Днем Матері!❤️❤️❤️ Читаю, насолоджуюсь вашою творчістю. Назва циклу дуже влучна❤️

Інна Камікадз
12.05.2024, 17:33:23

Венера Савмар, і вас з Днем матері! Дякую!

avatar
Катерина Позняк
12.05.2024, 15:57:36

Воістину воскрес.
Ну там "мама"Роберта старалася.
А тут Златка з Архипом самі справляються щоб манівцями блудити?

Інна Камікадз
12.05.2024, 17:32:09

Катерина Позняк, самі не справляться, але й Роберт з Софією втручатися не будуть

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Перше знайомство не задалося…
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Єдина знижка в передплаті
Після знижки ціна на книгу зросте ​✅Чого очікувати від історії: ✔​Заборонене кохання, яке межує з божевіллям. ✔​Гострі емоції, від яких перехоплює подих. ✔​Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше