Гарячі та гостросюжетні романи!
Усім привіт, любі читачі!
Після довгого часу перерви я повернулася до вас з новим романом під назвою «Усе між нами». Історія про дівчинку, що йшла за мріями, вірила у себе та свої сили, не чекаючи допомоги від інших. Історія, про щире кохання, де вони зустрінуться у зовсім неочікуваному місці. Але питання: чи будуть вони разом? Про все це ви дізнаєтеся у новому романі!
Також заохочую вас прочитати дилогію «В обмін на кохання», яка була написана ще два роки тому. Вам точно сподобається❤️ Обидві частини вже чекають вашої оцінки у мене на сторінці! Трішки про роман:
Це історія про двох зовсім різних людей, які мали свої цілі. Але що, якщо для їх досягнення їм потрібна допомога один одного? Вона мріє стати відомим журналістом, а він мріє позбутися впливу свого батька. Хто б міг подумати, що їх обʼєднає фіктивний шлюб?
Це та багато іншого вже чекає на вас! До зустрічі у книгах❤️
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУспіхів вам у вашій творчості!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати