Відкрито передплату на Вбивцю ілюзій

Вітаю всіх!

В мене ще одне маленьке свято: відкрито передплату на ВБИВЦЮ ІЛЮЗІЙ. Дякую всім, хто залишається зі мною й моїми героями. І для всіх, хто продовжує стежити за пригодами вбивці ілюзій, вже є бонусна глава з подарунком! І це не останній подарунок))

Всім приємного читання й мирного неба над головою!

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю-вітаю:))) Я вже також придбала :))))) За Ніель хвилююся, як там у неї доля складеться.

Лара Роса
29.04.2024, 14:53:00

Катерина Федоровська, Щиро дякую, Катю!!! Ой, нелегко їй буде...

Щиро вітаю з передплатою! Книга дуже цікава!!! Вже купила)))

Лара Роса
29.04.2024, 13:08:39

Лариса Бондарчук, Щиро дякую, Ларисо!!! Я дуже ціную твою підтримку!!!)))

avatar
Юлія Міхаліна
29.04.2024, 11:00:43

Ларочко, вітаю! Нехай успішно продається!❤️

Лара Роса
29.04.2024, 12:29:35

Юлія Міхаліна, Дякую, Юлечко!!!)))

Вітаю, нехай перевершить всі очікування))

Лара Роса
29.04.2024, 12:28:16

Валерія Оквітань, Щиро дякую!!!

avatar
Інна Турянська
29.04.2024, 11:10:45

Ще раз вітаю з передплатою)) гарних продаж:)

Лара Роса
29.04.2024, 12:28:00

Інна Турянська, Дякую, Інночко!!!)))

avatar
Анітка Санніфео
29.04.2024, 11:29:02

Ларо,вітаю! Успіхів та натхнення)) Вже придбала, скоро доберуся й до пропущених прод)))

Лара Роса
29.04.2024, 12:27:40

Анітка Санніфео, Дякую, Аню!!! Навзаєм!!!)))

avatar
Наталка Черешня
29.04.2024, 11:30:33

Вітаю!!!

Лара Роса
29.04.2024, 12:03:38

Наталка Черешня, Дякую, Наталочко!!!))

avatar
Nata Bond
29.04.2024, 11:32:20

Дякую за бонус! Ми з Вами))

Лара Роса
29.04.2024, 12:00:56

Nata Bond, Щиро дякую Вам!!!

Інші блоги
Вона викрала його… але не була готова до наслідків
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Мої плани
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Взаємність!)
Чесно кажучи, зараз мені дуже хочеться познайомитися з новими людьми – авторами та читачами. Тому буду рада новим підпискам, спілкуванню та знайомствам. Із задоволенням підпишуся у відповідь, загляну на ваші сторінки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше