Додано
29.04.24 10:58:12
Відкрито передплату на Вбивцю ілюзій
Вітаю всіх!
В мене ще одне маленьке свято: відкрито передплату на ВБИВЦЮ ІЛЮЗІЙ. Дякую всім, хто залишається зі мною й моїми героями. І для всіх, хто продовжує стежити за пригодами вбивці ілюзій, вже є бонусна глава з подарунком! І це не останній подарунок))

Всім приємного читання й мирного неба над головою!
Лара Роса
2342
відслідковують
Інші блоги
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Чесно кажучи, зараз мені дуже хочеться познайомитися з новими людьми – авторами та читачами. Тому буду рада новим підпискам, спілкуванню та знайомствам. Із задоволенням підпишуся у відповідь, загляну на ваші сторінки
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю-вітаю:))) Я вже також придбала :))))) За Ніель хвилююся, як там у неї доля складеться.
Катерина Федоровська, Щиро дякую, Катю!!! Ой, нелегко їй буде...
Щиро вітаю з передплатою! Книга дуже цікава!!! Вже купила)))
Лариса Бондарчук, Щиро дякую, Ларисо!!! Я дуже ціную твою підтримку!!!)))
Ларочко, вітаю! Нехай успішно продається!❤️
Юлія Міхаліна, Дякую, Юлечко!!!)))
Вітаю, нехай перевершить всі очікування))
Валерія Оквітань, Щиро дякую!!!
Ще раз вітаю з передплатою)) гарних продаж:)
Інна Турянська, Дякую, Інночко!!!)))
Ларо,вітаю! Успіхів та натхнення)) Вже придбала, скоро доберуся й до пропущених прод)))
Анітка Санніфео, Дякую, Аню!!! Навзаєм!!!)))
Вітаю!!!
Наталка Черешня, Дякую, Наталочко!!!))
Дякую за бонус! Ми з Вами))
Nata Bond, Щиро дякую Вам!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати