Додано
26.04.24 22:36:54
Хто чекав, той дочекався ❤️
Друзі! Без зайвих слів, хочу сказати, що завершення оповідання "Коли ти прийшов, я подорослішала" відбудеться вже завтра 27.04, і в цей самий час вийде повноцінна велика історія Нелі і Алеса "Ми лише пограємо".
Дякую всім за терпіння і до зустрічі ❤️
Анастасія Бойд
1246
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
4 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Виктория Зёма, Дякую ❤️
Щиро дякую, чекатиму з нетерпінням ♥️♥️♥️
Карина Кльок, Щиро дякую ❤️
Дякую! Краса яка!
Людмила Азорская, Щиро дякую ❤️
Супер. Чекаю з нетерпінням! Дякую. ❤️❤️❤️
Наталка Сеник, Щиро дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати