Додано
26.04.24 13:06:02
Якi емоції ви відчуваєте, коли завершуєте..?
Які емоції ви відчуваєте, коли завершуєте свій твір?
Коли я наближаюся до фіналу, на передостанньому розділі, моє бажання швидше закінчити зжирає зсередини. Тому я починаю писати швидше, щоб за деякий час знову повернутися до нього і внести корективи на свіжу голову.
У той момент, коли вирішуєш стати письменником ще не усвідомлюєш, що підсаджуєшся на важкий наркотик. Кожна книжка - твоє нове життя. Кожен герой - частина тебе. І коли приходить час розлучатися з історією, для мене - маленька смерть. Я помирала багато разів і тільки одного разу полегшено зітхнула - Вічність Лютого.
Veronika J-Smith
109
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Мене так захоплюють герої: Джимі, який не вірить у почуття. Аманда, яка пройшла через пекло. І перші спроби змінитися, відчути те, що сховано на підсвідомості. Як швидко Аманда перетягне увагу Джимі з контролю до почутт
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНадію на те, що мою книжку зможуть прочитати все більше людей. Але стається все навпаки
Veronika J-Smith, мені попадається одні романтіки там, а я не дуже люблю такий жанр. Я пишу серйозне, фентезійне, головоломчасте
В основному я щаслива, бо книга встигла порядком надоїсти
Взяв за звичку планувати наперед початок та кінець історії. Тому писати ці частини найлегше завдання. Вся складність у "начинці" та редагуванні, яке іноді може зайняти більше часу ніж написання самої книги. До цього часу завершив 3 твори, і можу сказати, що написання фіналу для мене означає тільки одне: попереду щонайменше місяці "вичисування" та змін до сюжету, без яких книга залишеться сирою.
Приблизно таке: і що, тепер нову книгу писати? Знову все вигадувати? Прописувати? Редагувати? А воно мені треба? А потім щось в моєму житті трапляється і я починаю… Цей страждає … Цей страждає… А цей взагалі нехай помирає… Бо для мене це - вперше чергу спосіб позбутися стресу, а вже потім визнання і все таке інше.
З одного боку таке полегшення, а з іншого сльозки, бо ти так звик до тих персонажів, їхніх емоцій...
Стає сумно, бо ця історія підходить до кінця. Але лікує завжди обмірковування нових ідей)
Я теж уже майже дописала твір. Розтягую написання, бо не хочу розлучатися з книгою...)))
Раніше з фіналом проблем не було, тепер все змінилось. Відчуваю, як мультивсесвіт мене плутає і підсовує одразу купу варіантів, а я не можу обрати, який з них кращий, а потім беру себе в руки і фіналю, як задумав спочатку.
Полегшення і водночас порожнечу. Як тільки опублікований останній розділ, я радію тому, що історія вийшла. Але потім починаю розуміти, що герої з якими я проживала декілька тижнів або місяців, уже в минулому. Не треба бігти і писати для них новий розділ. І місцями це доволі сумно. Щоправда, з новою книгою це минає)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати