Додано
23.04.24 22:15:49
Фінал Штанів для келпі у флешмоб одягни_монстра
Вітаю всіх!
От і завершились пригоди келпі-ноггла Льодяника)) Він ще й нове ім'я отримав до свого костюмчика)) Хто не читав, то це - приємний БОНУС до моєї завершеної книги СТИХІЙНЕ ЛИХО. Періодично він буде доповнюватись різними історіями з життя героїв основної книги: дрібниці, котрі на книгу не тягнуть, але написати захочеться))
І нагадую, що це оповідання писалось у рамках міжавторського флешмобу ОДЯГНИ_МОНСТРА. Вже є також завершена весела історія від Тані Толчин - ЧАРІВНА РОЗПОШИВАЛОЧКА, й не менш весела від Лариси Бондарчук - ІНДПОШИВ ДЛЯ ХВОСТІВ
Заходьте, читайте, отримуйте заряд радісного настрою!

Лара Роса
2342
відслідковують
Інші блоги
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Чесно кажучи, зараз мені дуже хочеться познайомитися з новими людьми – авторами та читачами. Тому буду рада новим підпискам, спілкуванню та знайомствам. Із задоволенням підпишуся у відповідь, загляну на ваші сторінки
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУра!!! Бомбезна історія вийшла!!! Просто лоєм на душу! Як же все гарно завершилося!
І гном усамітнився з дамою в кабінеті. І Айве (вже Айве!) знайшов пару. Сподіваюся, він не буде їй зраджувати? Бо такий ловелас! Коняка!
Дякую, Ларо, за чудову веселу історію!
Дуже сподобалася!
Лариса Бондарчук, От-от! На короткому повідку - це про нього)))
Така мила історія, якраз для розради :)
Наталка Черешня, :)))
Ларочко, вітаю з завершенням)) чудесна історійка. Дуже позитивна і весела.
Інна Турянська, Дякую, Інночко!)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати