Додано
21.04.24 22:15:26
P.S. на завершення. Важливо!!! "Я з тобою..."
Я, звісно ж не претендую на істину в останній інстанції. У кожного свій, власний шлях до пізнання істини, як і призначення на цій планеті. Цей Всесвіт існує так давно, що в ньому стовідсотково все вже заздалегідь відлагоджено. І немає жодного значення вірите ви в це чи ні. І точно не є випадковістю, що саме ви, саме тоді й саме там опинилися. Все уже до вас продумано до дрібниць. Проте кожному з нас залишено право вибору стати людиною – величною, справжньою, щирою, вдало та якісно відпрацювавши уроки минулих втілень душі. Не упускайте свій шанс. Земля, це найскладніша планета у Всесвіті для душі. Тут існують, як всі знаєте, свої, часто дикі й невиправдані драконячі правила в боротьбі за тлінне, не варте тих жертв. І ця боротьба за гроші, ситне, аж через край життя, владу, панувати над слабшими, світом, бажання контролювати й розподіляти світові фінансові потоки, рішення, розчерком пера ламати долі інших, правити світом, що базується на так влучно сформульованому принципі Дарвіна – виживає сильніший – у вселенських масштабах – пусте, нікчемне, не варте уваги, тваринне, первинний інстинкт. Невже інтелект слабший? Ах, здається не у всіх він присутній. Розвиток зупинився десь в період до гомо сапієнс. Хочеться нам того чи ні, КАРМА – реальність. І звіт їй скласти доведеться незалежно чи ти правитель, чи раб в цій земній ієрархії. Тіло живе сьогоденням, а душа вічна. І розплачуватися за свою слабкодухість перед ним і терпеливу лояльність до нього на Землі душі доведеться не одним важким, складним втіленням. Тому не кожна душа готова до таких випробувань і не хоче втілюватися на Землі. Бережіть свою душу, якщо в цьому житті вона вже вибрала ваше недосконале тіло з його дивними вчинками та бажаннями. Будьте людяними!
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати