Гуляємо!

Привітики, мої любі! 
Неочікувано уже пройшов цілий рік з моменту, коли я почала публікуватись, в тому числі і на Букнеті. І як мала дитина я всього вчилася. В цьому взяли участь усі букнетики з якими я спілкувалась. Тому саме сьогодні хочу подякувати всім цим людям, адже всі ви певним чином вплинули на мою творчість. 
Дякую дуже ❤️
І з рочком мене!!! )))

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lora
16.04.2024, 10:28:03

Вітаю!
Успіху Вам, натхнення та багато-багато вдячних читачів)

Amara
16.04.2024, 11:20:23

Lora, Так, читачів багато не буває))
Дуже дякую ❤️

avatar
Єва Ромік
16.04.2024, 09:56:49

Вітаю. Чудова дата. Успіху вам і вдячних читачів.

Amara
16.04.2024, 11:19:49

Єва Ромік, Дякусі ❤️

avatar
Вів Жарні
16.04.2024, 09:40:48

Вітаю зі зростанням ❤️ Дуже рада, що Букнет нас поєднав.

Amara
16.04.2024, 11:19:35

Вів Жарні, Я теж. Дякусі за вітання ❤️

avatar
Zhelizna
16.04.2024, 09:20:51

Вітаю❤️❤️❤️. Я щиро рада тому, що познайомилася з тобою на просторах Букнет. З нетерпінням чекаю нових робіт))

Amara
16.04.2024, 11:18:56

Zhelizna, І я дуже рада. Дякую ❤️

avatar
Міло Севіч
16.04.2024, 09:08:11

Вітаю тебе з рочком!

Amara
16.04.2024, 11:18:36

Міло Севіч, Дякусічки ❤️

Інші блоги
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Володарі океану: відтінки покори
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Як часто ви постите нові розділи книг?
Зловила себе на думці, що не завжди є умови для того, щоб писати кожен день, буває навіть, що тиждень нічого не пишеться. Ви себе дисциплінуєте і змушуєте чи все ж покладаєтесь на натхнення? Де цей баланс між "регулярно оновлюється",
Сіра Паутинна. Хто в нас павук?)
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно. «Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.» Сіра
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше