Новинка у флешмоб #одягни_монстра

Вітаю всіх! 

Хто читає, вже бачили, що СТИХІЙНЕ ЛИХО завершилось. Залишилось відредагувати. Але є персонажі, котрим не вистачило уваги)) От одному з них я вирішила таку увагу приділити у своїй невеличкій новиночці ШТАНИ ДЛЯ КЕЛПІ

Оповідання буде написано в рамках передсвяткового флешмобу. А відкрила його чудова авторка - Таня Толчин з оповіданням ЧАРІВНА РОЗПОШИВАЛОЧКА. Долучайтесь до читання - буде весело))

Побачимо, чи вдасться комусь одягти ось таких істот?))

Всі історії можна буде знайти за цим тегом: одягни_монстра

Приємного читання й мирного неба над головою!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Не здивуюся, якщо наступний флешмоб буде - Роздягни монстра =D

Показати 9 відповідей
Лара Роса
13.04.2024, 00:39:08

Дмитро Євтушенко, Ну-ну))

Я не отримала відповіді? Для коня будуть штани???

Показати 3 відповіді
Лара Роса
12.04.2024, 22:04:08

Лариса Бондарчук, Я ж не можу все розкрити - буде не цікаво)))

avatar
Інна Турянська
12.04.2024, 11:24:04

Які ви креативні! Успіху вашому флешмобу))

Лара Роса
12.04.2024, 21:58:44

Інна Турянська, Дякую, Інночко!)))

От мені цікаво, як можна вдягнути келпі? Штани на коня???? Як???!!!

Лара Роса
12.04.2024, 21:57:52

Лариса Бондарчук, Мені знов не приходять повідомлення(( Так він же ще й людиною обертатись може - звідти й танцюватимуть)))

avatar
Юлія Міхаліна
12.04.2024, 09:36:14

Дуже прикольна ідея для флешмобу! Успіхів вам, дівчата))❤️

Лара Роса
12.04.2024, 10:55:13

Юлія Міхаліна, Дякую, Юлечко!))

Клас! Я вже прочитала початок оповідання! Він чудовий! Буде весело))) Дзвіночки)))))) Иииии))))
Де Таня? Завтра ще сюди зайду)))
Дякую!

Лара Роса
12.04.2024, 01:12:28

Лариса Бондарчук, Тобі дякую!))) Має бути весело))))

Інші блоги
Вона викрала його… але не була готова до наслідків
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Дракон Нарака й тут постарався!
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Мої плани
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Взаємність!)
Чесно кажучи, зараз мені дуже хочеться познайомитися з новими людьми – авторами та читачами. Тому буду рада новим підпискам, спілкуванню та знайомствам. Із задоволенням підпишуся у відповідь, загляну на ваші сторінки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше