Додано
12.04.24 00:30:25
Новинка у флешмоб #одягни_монстра
Вітаю всіх!
Хто читає, вже бачили, що СТИХІЙНЕ ЛИХО завершилось. Залишилось відредагувати. Але є персонажі, котрим не вистачило уваги)) От одному з них я вирішила таку увагу приділити у своїй невеличкій новиночці ШТАНИ ДЛЯ КЕЛПІ.
Оповідання буде написано в рамках передсвяткового флешмобу. А відкрила його чудова авторка - Таня Толчин з оповіданням ЧАРІВНА РОЗПОШИВАЛОЧКА. Долучайтесь до читання - буде весело))
Побачимо, чи вдасться комусь одягти ось таких істот?))
Всі історії можна буде знайти за цим тегом: одягни_монстра
Приємного читання й мирного неба над головою!
Лара Роса
2342
відслідковують
Інші блоги
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Чесно кажучи, зараз мені дуже хочеться познайомитися з новими людьми – авторами та читачами. Тому буду рада новим підпискам, спілкуванню та знайомствам. Із задоволенням підпишуся у відповідь, загляну на ваші сторінки
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе здивуюся, якщо наступний флешмоб буде - Роздягни монстра =D
Дмитро Євтушенко, Ну-ну))
Я не отримала відповіді? Для коня будуть штани???
Лариса Бондарчук, Я ж не можу все розкрити - буде не цікаво)))
Які ви креативні! Успіху вашому флешмобу))
Інна Турянська, Дякую, Інночко!)))
От мені цікаво, як можна вдягнути келпі? Штани на коня???? Як???!!!
Лариса Бондарчук, Мені знов не приходять повідомлення(( Так він же ще й людиною обертатись може - звідти й танцюватимуть)))
Дуже прикольна ідея для флешмобу! Успіхів вам, дівчата))❤️
Юлія Міхаліна, Дякую, Юлечко!))
Клас! Я вже прочитала початок оповідання! Він чудовий! Буде весело))) Дзвіночки)))))) Иииии))))
Де Таня? Завтра ще сюди зайду)))
Дякую!
Лариса Бондарчук, Тобі дякую!))) Має бути весело))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати