Найчастіші помилки, або ваші важкості в книгах...
Вітаю, любі читачі та автори Букнет! Рубрика: "Поговоримо" також вітає вас!( ꈍᴗꈍ). Сьогодні в нас доволі цікава та актуальна тема для розмов:
1) Яких помилок ви найчастіше припускаєте в книгах під час написання;
2) важкості під час написання історій.
Чесно кажучи, маю невеличку, або ж величезну проблему- це важкість написання описів. Тобто є деякі невдачі саме в цих гарних та художніх описів персонажів, чи природи, місць. Тобто, вона мала світле волосся та ластовиння-звучить аж занадто банально, а от якось прям по особливому сказати важкувато. Чула, що щоб були гарні описи варто побільше читати художньої літератури, але поки це не дуже допомагає. Сподіваюсь, що вам все одно цікаво читати мої книги •́ ‿ ,•̀
Тож чекатиму ваші відповіді в коментарях! Усього найкращого! До нових зустрічей!
Завжди на зв'язочку♥️
Просто Віка)
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю). У мене така ж проблемка, як і у Вас. Опис мені найважче вдається. Я тому й оминаю опис зовнішньості, інтер'єру та навколишнього середовища. Але при цьому за спиною тисячі прочитаних сторінок книг. Але є зворотня сторона медалі. Легко вдається описати почуття/емоції героїв. От тут можу розігнатися на декілька сторінок. Можливо, і у Вас так?
Іванна Желізна, Дякую❤, також підписалась)))
1. Всі мені кажуть про ті кляті знаки оклику де треба і де не треба ':-)
2. Найважче писати переходи між подіями. Але скоріше не самі переходи, а дотримуватися тієї швидкості подачі матеріалу, як важливі події.
Дмитро Євтушенко, Обжорний жор)))))
Кажуть, що стислість є сестрою таланту. В мене цієї "сестри" немає зовсім, я одна дитини у родині)) Тому постійно борюсь із собою: коротші речення, поменше деталей та відступів у бік (у минуле, у майбутнє, у технічні деталі), поменше зайвих пояснень, треба ж залишити трохи простору для уяви читача. Іноді виходить себе побороти, іноді ні)
Щодо описів, то можу сказати за себе. Коли я читаю книгу, то концентруюся на подіях та дійових особах, і не люблю довгі описи антуражу (пейзажів, інтер'єрів, і т.д.). Зазвичай несвідомо їх "пробігаю очима". Описи персонажів - цікавіші для мене. Але й їх не обов'язково вміщувати повністю у сцену знайомства із персонажем, вживаючи безліч епітетів та порівнянь. Можна дозволити герою поступово розкритися у процесі розвитку сюжетної лінії, потроху додавати нові деталі зовнішності та характеру.
Володимир Забудський, Слушна думка). Дякую за відповідь! Усього найкращого і натхнення(。•̀ᴗ-)✧
Просто, ми дуже звикли до кіно, та рівняємось на нього) Я довго боровся з тим, що намагався відтворити у оповіданні довгі панорамні кадри. Тепер я роблю інакше. Стараюся розкривати сцену поступово, у динаміці. Треба ж й читачеві простір для фантазії лишити :)
Віка Лукашук, Дякую. Успіхів вам)
В мене також є така проблема з описами, хочеться написати і не банально, і не розгорнуто з усілякими елегантними словами, бо це не мій стиль. Ще, щоб інформації не була написана прямо, а щоб вливалася гармонійно в розповідь. Але не дивлячись ні на що я намагаюся писати і це мені подобається ^_^
Eriana Farsworn, Так, головне писати і займатись тим, що подобається;). Дякую за відповідь! Усього найкращого і натхнення(。•̀ᴗ-)✧
Вітаю))) О, описи - то й моя хвороба, особливо красиві, помережано виплетені. Їх так важко з себе вичавити, але я вже навіть не намагаюся. Вже не одна людина підносила легкість та лаконічність моїх текстів - то тим і живу)))
Щодо важкостей - то це прописати цікаво перехідні сценки між важливими подіями. Іноді витрачаєш на це аж надто багато часу, але без них - ніяк.
Дякую за цікавий блог))) Натхнення вам і легкого пера)))
IRMA SKOTT, Ще одна болячка: написати - перечитати - переписати... І так до безкінечності)))) Теж це знайомо))))
Вітання творча спільнота. Писати не може бути легко! Ми поєднуєсо словами долі героїв, малюємо їх образи та характери дотепними діалогами чи художніми описами; ведемо їх у власний придуманий світ, який розфарбовуємо незвичними кольорами; пропускаємо крізь себе кожну написану стрічку, щоб змусити читача посміхатися, плакати чи піти за чашкою кави щоб читати до ночі. Ось у цьому полягає складність!
Віка Лукашук, Натхнення нам усім))
Мені буває складно робити плавні переходи між сценами. Найчастіше саме там довго мучаюсь. А ще страх чистого аркуша. Почати писати новий розділ ой-як боязко.
Віка Лукашук, Дя-дя)) ❤️
Почати писати, я помішана на ідеальному маркеті, в кожної книги завжди свій шрифт, а вибрати його, ще та морока
Kalli de Narro, О, зрозуміло... Дуже вас розумію. Дякую за відповідь! Усього найкращого і натхнення(◕ᴗ◕✿)
Найскладніше для мене придумати початок історії. Потім вже якось по інерції йде, особливо під кінець
Ірина Скрипник, Зрозуміло, повністю з вами згодна;). Початок справді доволі складно придумати, але далі все йде легенько). Дякую за відповідь! Усього найкращого(✿^‿^)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати