Додано
06.04.24 00:17:24
Майже один рік...
Хто тут вже давно?
Ви також дуже довго не знали, що робити з книгами? Як бути? Помічали, що у вас маленький словниковий запас? Боялися, що більше не буде тієї авдиторії? Чесно... В мене досі є такі страхи. Перекладаючи книгу майже рік, складно робити це регулярно, коли не має заохочення зі сторони. Раніше на Квініум було купа коментарів. Також, книга двічі потрапила на іншому ресурсі, як краща книга року (що було для мене важливим досягненням, але зараз нічого не вартим). Так, я пишу для себе, перекладаю з бажанням, колись побачити саме цю книгу в паперовому вигляді. Бачити, що книгу читають та обговорюють.
Тому всі любителі фантастики та романів, а загалом й цікавих (не тільки на мою думку) тропів персонажів, ласкаво прошу в історію Айрін та Лінкольна, а також у світ здібностей, яких в житті нам так інколи не вистачає!
Можливо, і вам вдасться полюбити цих героїв, як я люблю їх. А може ви вже слідкуєте за главами та чекаєте на вихід нових? Буду рада почути вашу думку.І так ви трохи допоможете мені позбутись моїх страхів.
А які письменницькі страхи є у вас?
— Що робити? Здається, просто так туди не потрапити, — говорила я, ховаючись з мамою знову. — Там багато хто є.
— Тоді мій план. Я вмикаю сирену та ти його рятуєш.
Берніс Кірк
7
відслідковують
Інші блоги
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ 58 розділ «Головна Будівля Адміністрації» вже на сайті, а сьогодні о 12:00 виходить новий 59 розділ «Таємнича комірчина» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки». Я
Раю не можна близько підпускати до дітей! Ні, ну серйозно, Рая проводить терапію приблизно так само, як ведмідь проводить курси з безпеки в лісі. Терапія маленької Катрусі тут "Оберни..." Як Рая "трохи налякала"
Маю дві прекрасні знижки! Буду тобою володіти - Я казав, що тобі не вдасться сховатися, - стискаю подарований ним букет. Шипи завдають біль, але я навіть не кривлюсь. Страх заглушає все.
– Я й не думала. Я повернулася
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБажаю вам не боятися та йти своїм шляхом!!
Не порівнюйте свої досягнення на інших платформах із ситуацією зараз. Все залежить від Вас!
Alesia, Дякую, намагаюсь! ❤️
У тебе все вийде, Берніс)
Юлія Богута, Дякую! ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати