Додано
03.04.24 16:37:09
Інтроверт та письменництво
Хизувалась перед чоловіком своїм затишним письменницьким плейсом.


Та задумалась...
Чи є тут інтроверти? Як ви здобули свою аудиторію?
Коли ти сам собі друг, це здається трішки важчим хаха
Тесса Лавгуд
178
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Завтра оновлення книги «Помилково викрадена» о 00:01, замість 06:00. Тобто... на 6 годинок раніше ♥️ Візуал не в тему розділу, але ж який гарний! Особистий
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт)) Я також інтроверт.
Аудиторія збиралася та продовжує зростати доволі повільно, мені важко заявляти про себе, але я стараюся вилазити із своєї ракушки, боротися зі скромністю та невпевненістю в собі й поступово освоюю нові простори соцмереж. Ото сьогодні зробила Тік-ток)))
Анітка Санніфео, ❤️❤️❤️
Ууу, свічки, книжечки, плейлистик))) Усе, як я люблю❤️❤️❤️ Ґеррітсена не читала... У вас його аж ціла стопочка)) Класний автор? =)))
І та, я теж інтроверт...)
Тесса Лавгуд, Дякую))) Навзаєм❤️❤️❤️
Тут половина авторів інтроверти)))
Ходіть по чужих блогах, будьте активною)))
Тесса Лавгуд, Я теж так всім кажу)))
Хоча сильно в усьому цьому не був майстрові, але чомусь навчився)))
Але все ж вирішив спинитися на прозі) тут я можу ховати важливі підтексти в історії)))
Я теж інтроверт. Та, якщо ми тут - значить, бажання здобути читачів пересилило нашу інтровертність) Справді дієвих порад щодо здобуття аудиторії дати не можу, бо я і сам тут новачок, та, м'яко кажучи, у процесі її здобуття)) Поради можу дати хіба абсолютно очевидні з рубрики "Дякую, кеп": регулярні оновлення, активність у своєму блозі та блогах колег, участь у конкурсах та марафонах, привернення уваги до своєї творчості у соцмережах, експерименти із зовнішніми атрибутами книги (обкладинка, анотація - раптом щось із цього "не продається"), якщо є можливість - то також платна реклама.
Володимир Забудський, Я після минулих самвидавів першочергово пішла шукати платну рекламу ахахаха але.. на жаль) бажаю вам успіху в здобутті аудиторії !)
Насправді так круто, на букнеті якісь найбільш теплі й затишні автори)
Я інтроверт, і трохи аутист. Хоча хто мене знає ніколи не скаже, що в мене труднощі зі спілкуванням.
Тесса Лавгуд, Дякую♥️
Це такий нудотний стан, якщо чесно. В мене дика біполярка. З одного боку, душа рветься явити себе людям. З іншого, а нащо воно то треба. Слабкості на то і є, що б робити нас сильнішими. Тож, бажаю усім пробудити свого внутрішнього звіра))))
Veronika J-Smith, Ох я вас так розумію в цьому, я десь півроку як від соціуму закрилась, але як каже передбачення з сільпо «З вигорання народжується фенікс»❤️
Вітання)) Мені здається, що тут дуже багато інтровертів)) серед авторів))
Я теж інтровент, хоча інколи можу бути і амбівертом)
У вас чудесне і затишне авторське місце. Інтровертне=)
Інна Турянська, Улюблена письменниця кіно ❤️ навзаєм!
Вітаннячко зі шкаралупи від інтроверта))) А більшість із нас просто прочитають Ваш блог, про себе дадуть відповідь та й задоволеними поповзуть у своє затишне місце)))
Ваш плейс, до речі, просто неймовірно приємний)))
Свою аудиторію збирала довго і по крупиночках, в основному своїми творами, а не спілкуванням. Лише останнім часом зрозуміла, що важливо не лише писати, але й спілкуватися з собі подібними, іншими авторами тобто)))
Але й не надто багато, бо - ой!)))
Натхнення Вам непоборного! А аудиторія підтягнеться у блоги, особливо авторська)))
Тесса Лавгуд, Хі, та всі ми такі))) Хоч новенькі, хоч не дуже)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати