творча криза та поради від психолога❤️

Ми всі рано чи пізно, як творчі люди, зтикаємось з кризою нашого хоббі. Насправді це дуже часта ситуація, і це не значить що ви поганий письменник. 
Хтось пише бо сублімує свої погані емоції на папір, хтось від задоволення, тож я вирішила використати мою освіту та розповісти як це можна побороти ❤️ 

1. Ностальгія - займіться чимось, що нагадує вам НАЙКРАЩІ ЧАСИ. це може бути любий тригер, наприклад: для мене Поттеріана має асоціацію з яскравим юнацтвом, наповненим безглуздих, але щасливих моментів. 
 

2. Якщо ностальгія не привела до вас натхнення - дайте собі відпочинок. Медитація, йога, серіали, прогулянки, да що завгодно, що дає вашому мозоку відпочити. Дуже важливо, щоб ви не їли свій мозок ложечкою під час відпочинку, ніяких "Треба написати ще главу, а який вивчи придумати?" 
Дайте собі час на релакс та наповнення енергією!❤️ 

3. Емоції - ми всі люди, та як я казала більшість з нас сублімує емоції на папір. Але це не завжди стрес! 
Зробіть для себе один день - де ви будете сміятись, плакати від мі-мі-мі, і це гарантовано відкриє у вас бажання писати знову. 
 

Як одного разу передбачило мені Сільпо: "З вигорання народжується фенікс".

І я повністю згодна з цим! 
А як ви справляєтесь з творчою кризою?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
03.04.2024, 22:15:54

О, то ви психолог? Цікаво було б дізнатись вашу професійну думку щодо героїв моєї першої книги. В останньому записі блогу я якраз підняла питання: що з ними не так?


А тепер коментар по темі блогу: мені допомагає читання. Взагалі від початку повномасштабного вторгнення я прочитала книжок мабуть більше, ніж за 30 з гаком років до цього. Це допомагає мені відновитись. Раніше допомагало малювання, але зараз ——- ні, вже не те.

Тесса Лавгуд
04.04.2024, 07:49:11

Ірина Скрипник, Із задоволенням дам аналіз вашим персонажам!
В мене така ж історія - малювала, грала на гітарі, що я тільки не робила щоб впоратись з творчою кризою)

avatar
Ханна Трунова
31.03.2024, 12:21:06

Я читаю)) Перечитую улюблену книгу, яку знаю вже назубок =)))

Показати 13 відповідей

Тесса Лавгуд, Коли замість смайлів показується "?" я відчуваю дивне питання =D

avatar
Віка Лукашук
31.03.2024, 13:09:07

Такі слушні та цікаві поради, дякую;)

Показати 3 відповіді
Ханна Трунова
31.03.2024, 13:37:44

Віка Лукашук, Кайф від цих смайлів...))))

Інші блоги
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Музика поєднує серця
Дякую тим чудовим людям, які завітали на сторінки моєї історії і залишили сердечка чи поділилися враженнями. Це неймовірно надихає! Сьогодні у наших героїв романтичний вечір і Арсен намагається показати свої чесноти
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше