як у вас зі світлом?

всім привіт!
в нас (Харків) останні дні доволі гучно й темно, але світло всередені людей не гасне. 
але ще більше запалало моє натхнення - навіть виклала нову писанину  й нарешті з'явився час на читання) 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Під Харковом.
По 2-5 годин вимикають... І працювати складно(((

Показати 2 відповіді

Сколопендра, Та звичайно тримаймося, куди ми дінемося)))
Хоча без ТЕЦ буде важко(

Тримайтеся і бережіть себе. На Сумщині у прикордонні зараз теж із цим проблеми: то є світло, то прилетів КАБ - і вже немає. Та якщо відсутність електроенергії допомагає створювати такі щирі і щемкі вірші, як ваші - то є в ній і своя користь) Прорвемося!

Сколопендра
29.03.2024, 19:20:36

Володимир Забудський, дякую вам за захист, бережіть себе! й дякую за комплімент моїй творчості. обіймаю крізь кілометри

avatar
Єва Ромік
29.03.2024, 18:42:22

Тримайтеся, харків'яни. Вся Україна з вами.
Сподіваюсь, особисто ви і ваша родина у безпеці.
Ще під час минулорічного блекауту помітила, що відсутність світла неабияк сприяє творчому процесу ))

Сколопендра
29.03.2024, 18:57:02

Єва Ромік, ми у самому Харкові, тому питання безпеки дуже відносне, але то було й є нашим рішенням, бо вдома навіть стіни лікують) блекаути у деяких речах дуже корисна штука - я й ще більш організована стала, бо.. за декілька годин світла треба встигнути все й одразу ахаха

avatar
Тесса Лавгуд
29.03.2024, 18:41:14


Згодна з коментаторами нище - гучно в Одесі
Бережіть себе! ? ❤️

Сколопендра
29.03.2024, 18:55:36

Тесса Лавгуд, усе пройдемо, навіть крізь темряву. обіймаю крізь кілометри

avatar
Іра Майська
29.03.2024, 18:39:51

Одещина з перебоями і гучно. Але ми працюємо і не даємо згаснути тому світлу, що всередині нас. А орків шлем за кораблем.

Сколопендра
29.03.2024, 18:54:44

Іра Майська, обіймаю крізь кілометри!

avatar
Айрін Єн Шанті
29.03.2024, 18:37:34

Вітаю) під Одесою теж гучно(((
У наш час дійсно важливіше не втратити світло в душі, а побутові проблеми здолаємо! І неодмінно творіть, бо це надихає на життя! Усе можна виправити окрім смерті... Та і тій за дарма не можна здаватися!

Сколопендра
29.03.2024, 18:54:31

Айрін Єн Шанті, тримаємося! обіймаю крізь кілометрои

Привіт))) Світло, на щастя, є! Але не зловживаємо)
Не називайте свою творчість писаниною! Адже Ви вкладаєте в неї душу! І то таке щастя, коли натхнення палає. Нехай воно у Вас ніколи не згасне!)

Сколопендра
29.03.2024, 18:26:18

Тетяна Овчіннікова, дякую! щаслива, що в вас є світло)
то я з любов'ю так називаю свої твори, як моя мама називає мене "МИШ" ахха

Інші блоги
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Промокод в Зодіаках
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі??? Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше