Про клятий перфекціонізм\ Відео

Привіт всім! Давненько я не писала нових блогів, так як не було творчого натхнення. На жаль, я зіткнулась з так званою творчою кризою. Думаю, цей стан знайомий всім вам...)) Зазвичай, це трапляється тоді, коли написана більша половина книги і сюжет починає набувати більшої напруги. Ну і ще я зіткнулась з якимось сильним перфекціонізмом. Мій роман був повністью написаний вже давно і зараз я перекладала його на українську і довершувала глави. Але так вийшло, що я дійшла до того моменту, що писанину, яку вважала крутою кілька років тому, зараз вважаю якоюсь наївною та сухою. А ще, нехай йому грець, я не редагую, а переписую все з нуля, тому що мій перфекціонізм виніс мій мозок вщент..))) Напевне тому я й стала так повільно працювати, тому що постійно мені щось не те, написане не подобається, а написати краще — голова не варить. Параноя якась, не інакше. Адже я мрію про видавництво, тому все має бути ідеальним, чорт забирай!!! А як у вас відбувається боротьба з перфекціонізмом і чи відбувається взагалі? Було б цікаво дізнатися...)) 

А взагалі, думаю, продовження вже скоро. Ден та його друзі повернулись в паралель, але цього разу все буде не так, як раніше, а більш небезпечно. Чи виживуть вони в невідомому світі? Про це скоро! 

Ну і ще! Зробила новий тізер одразу до 4 останніх розділів. Довго боролась з лінню, так як зараз більше подабається робити ілюстрації в ШІ, але робити от такі міні трейлери з гіфок теж люблю. Коли робила свій буктрейлер, матерілу назбирала немало, тому буду рада, якщо подивитесь і оцінете...))

https://youtube.com/shorts/LtyCkMde9sE

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дуже добре знайома проблема. Пропоную дивитися на це під позитивним кутом. Перфекціонізм, у розумних межах - це добре. Це означає, що ви прагнете вдосконалення, і поважаєте своїх читачів, не хочете їм пропонувати "сирий" продукт. Думаю, читачі вам за це віддячать.

Я зазвичай продовжую копирсатися із текстом, доки він не починає мені подобатися. Якщо ж відчуваю, що стаю деструктивним, і доходжу до стану "усе це лайно, і взагалі, автор з мене ніякий", то роблю паузу, і дозволяю тексту відлежатися трохи. Відволікаюсь на інші справи. Коли ж повертаюсь до тексту пізніше і дивлюсь незамиленим оком - він вже виглядає геть інакше. Бажаю успіхів, певен що все вийде!

Єва Лук'янова
26.03.2024, 00:55:26

Володимир Забудський, Дуже дякую, в мене такий самий підхід, як і у вас, тому все це дуже знайомо...дати тексту відпочити — саме це і робила останнім часом...)потім сіла і написала)

avatar
Ханна Трунова
25.03.2024, 19:07:27

Класний буктрейлер вийшов❤️❤️❤️ А батько Дена прямо красень там...
Я вже дочекатися не можу, коли ти нову главу виставиш!!! Що ж ти там хімічиш такого, що буде ще небезпечніше, ніж було раніше? ;))

Показати 4 відповіді
Ханна Трунова
25.03.2024, 20:11:50

Eva Lukyanova, режим очікування ввімкнений)

avatar
Василь Бундзяк
25.03.2024, 18:56:49

Боротись з перфекціонізмом у мене не виходить. Я вже тиждень дописати сьомий розділ не можу, мало того що через роботу мені бракує часу, так ще й псіханув і видалив батальну сцену і сів переписувати її заново через той довбаний перфекціонізм... Сам на себе вже серджуся...
А відео гарне, мені сподобалося)

Показати 2 відповіді
Ханна Трунова
25.03.2024, 19:37:47

Eva Lukyanova, Абєзяна. Я нижче теж написала)))

avatar
Ханна Трунова
25.03.2024, 18:13:56

Я борюсь з перфекціонізмом письмом та читанням. До біса чекати ту Музу! Вона не прийде, а писати треба.
Коротше, хоч і пливу зараз по тексту, вічно щось дошаровую, але главу ось так потихеньку майже дописала. Єва. Ти просила 7000 слів? Буде тобі більше =P

Показати 4 відповіді
Ханна Трунова
25.03.2024, 19:30:38

Eva Lukyanova, Нуу)) зараз ще каву зроблю.. чоловіка з-за компа вижену й писатиму =)))))

Ну як сказати борюся... Просто сідаю і потрошку пишу складні сцени, просуваюся по сюжету)) Головне не зкомкати все...)))

До речі, ось вам підказка. Можна не вставляти сюди посилання на ютуб. При створенні блогу, є можливість додати сюди відео з ютубу. Поруч із ланцюжком для гіперпосилання є іконка малюнка, щоб вставляти картинка. А поряд з ним є іконка ютубу, куди можна вставляти посилання, і тут буде показуватися відео)))

Показати 9 відповідей
Ханна Трунова
25.03.2024, 19:02:42

Дмитро Євтушенко, Хаха))) От правду кажеш)))

Інші блоги
Вітаю з днем української фантастики.
Вітаю всіх з днем того, що декларується, але не має в реальності. І ще раз прорекламую оповідання, яке для мене перегукується з цією темою Зрадник
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше