Вибачаючись за свою неактивність.

Вибачайте, мої читачі, що я не був дуже активним. Звинувачуйте у цьому не мене, а мій Інтернет, який постійно ви********* на моєму місці!!! А ще той "Куртинь"... Її, виявилось, заблокували ще два дні тому, коли я перебив на своєму телефоні роутер! Тому, я вибачився перед модераторами, змінив анотацію (бо вона була не цікавою та деяково жорсткого та насильно (на мою думку)) й попросив їх розблокувати мою книгу. Тепер, вона розблокована. Й нова глава також вийшла. Тому, запрошую вас до прочитання. Дякую, що ви зі мною. Слава Україні!

 

А тепер, до Василя Бундзяка, автора на Букнеті: Можливо, ви були праві Василю. Не варто було писати у анотації про алкоголь та пальне, інакше це не зацікавило моїх читачів. Як думаєте, чи можна про таке писати книги?

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Василь Бундзяк
25.03.2024, 17:07:36

Написати то можна (та не у анотації), однак слід дотримуватись логіки: якщо чоловік вживає алкоголь раз чи два у тиждень, то він не може бути постійно п'яним, а лиш тоді коли випив.
Та я думаю, вам краще оминати подібну тему і зосередитись на змісті. Книга у жанрі детектив передусім вимагає багато описів (природи, інтер'єру, зовнішності, подій, дій персонажів), а у вас все вийшло доволі стисло.
Вам слід чимало попрацювати над текстом, аби привернути увагу читачів.

Показати 2 відповіді
Василь Бундзяк
25.03.2024, 21:48:55

Самуїл Детектор, Вам слід вчитись писати БЕЗ ШІ, якщо не можете то краще не пишіть взагалі. Не знецінюйте письменництво. Це моя суб'єктивна думка.

Інші блоги
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Нові Портрети на «стіні пам'яті»
Таємниці, зброя та кохання Золотої доби Шановні читачі! Нашу подорож крізь віки продовжено. У книзі «Стіна пам'яті» триває публікація ЦИКЛУ III. ЗОЛОТА ДОБА ТА СВІТЛО ХРИСТИЯНСТВА. Цього разу на вас чекають чотири
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше