Дивовижно, як тут у вас затишно)

А знаєте, що мене здивувало у цій спільноті?

Які тут усі дружні та чемні.

Ще до повномасштабної війни доводилося мені бувати на кількох кацапських літпорталах. Відверто кажучи, інших тоді й не було, або ж вони були зовсім не на слуху. А щоб ви розуміли контекст, мій перший роман “Новий світ”, який я тоді викладав – це був постап, за сюжетом якого людська цивілізація була практично зруйнована у ядерній війні, що розпочалася через рашку. І ГГ якого має українське походження. Сказати, що там горіло і палало усе на світі – це просто нічого не сказати))

Та навіть поза політичним контекстом, під творами, які не є тригерними з цієї точки зору – першими у коментарі завжди прибігали люди із нищівною критикою. Один навіть спеціально повністю прочитав роман обсягом у 1,3 млн. знаків лише щоб відбабахати величезну розгромну рецензію)

Для автора, який вперше продемонстрував творчість світу, то було морально… ну таке.

Тож дякую вам за ту теплу ванну із промінців світла і добра, у якій ви дали можливість скупатися на Букнеті. В житті зараз і без того вистачає стресів та лайна, тому приємно побути у такому дружньому товаристві.

А втім, якщо хтось вже читав мою "Землю-2", але не наважується на чесний фідбек, щоб не образити автора – не соромтесь. Пишіть як є. Все ж, хочеться розуміти, які емоції та почуття виникли у людей, які відкривали мою книгу.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Очеретяна Кішка
26.03.2024, 14:17:33

Так, повністю погоджуюсь! Букнет це вам не Автор Тудей, одразу помітно в чому різниця між українцями та орками. Обов'язково зазирну на вашу сторінку). Успіхів у вторчості і натхнення.

Показати 3 відповіді

Очеретяна Кішка, Надзвичайно приємно це чути)

Ви чудовий автор і у вас цікаві книги. Але я згодна з Євою. Обкладинка і назва! Закрутіть щось карколомне - і читачів стане більше. Адже хочеться, щоб про вас дізналося більше людей, про ваші цікаві книги.
Натхнення!
На Букнеті справді затишна і сімейна обстановка)))))
І я знайшла тут багато друзів.
Можете блог про назву зробити,хай читачі виберуть ваші запропоновані. Або сама вам придумають)))
В ще тут роблять вибір обкладинок в блогах.

Показати 4 відповіді

Валера Дорович, Валерію, дякую за увагу та за пораду. Вже не тільки ви мені це радили. Це звучить дуже слушно. Тож я так і зроблю (а точніше, вже зробив).

avatar
Ася Чирокбей
25.03.2024, 09:28:29

Люблю вас (як автора) і ваші твори такими, як вони є! У вас зовсім непогані показники переглядів, як на мене. Це означає, що читачі знаходяться. І впевнена, ще знайдуться!

Показати 4 відповіді
Ася Чирокбей
26.03.2024, 14:13:42

Володимир Забудський, Напишіть мені, будь ласка, в Телеграмі. Мій нік @afinna.

avatar
Наталка Черешня
25.03.2024, 22:47:54

Пфф, то ви не бачили тутешніх баталій))

Наталка Черешня, Мене, мабуть, поки що щадять як новачка)

avatar
Єва Ромік
25.03.2024, 03:03:40

Та чому ж не наважуємося? Я вам відразу сказала свою думку щодо назви. Ще маю зауваження щодо обкладинок і об'єму творів, але чи варто їх викладати? Адже у вас вже склалася усталена думка про власну творчість і ви не дозволите нікому в неї втручатися, чи не так?
На Букнеті дійсно є немало хороших людей які вас з задоволенням будуть гладити по голівці, бо пишете ви дійсно не погано. От тільки чи допоможе це вам знайти читача?

Показати 6 відповідей

Єва Ромік, Дякую дуже за поради. Якщо вже за відсутність автора на обкладинці, то мушу відкрити сороміцьку таємницю: ім'я та прізвище автора на обкладинці були, внизу, але ще російською, тож на Букнеті я низ просто обрізав))

Може колись і дійдуть руки замовити нову обкладинку, якщо вже ця така непопулярна. Ще раз дякую та успіхів.

avatar
Юлія Богута
25.03.2024, 11:37:04

На Букнеті дійсно досить затишні спільнота.

avatar
Лара Роса
25.03.2024, 00:54:53

От погоджусь: я на Букнеті знайшла багато чудових людей і підтримку))

Інші блоги
Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше