Додано
21.03.24 11:39:26
Анонсик 2 тому "Корона Медіаносу" / анотація
Вже на цих вихідних! Продовження "Корони Медіаносу"❤️
Релі - принцеса могутнього королівства, і невдовзі їй доведеться стати королевою. Ще змалечку її зовсім не цікавила корона, тільки б... усі люди її королівства жили щасливо і не знали біди!
Та несподівана правда про придворні змови й загроза війни кидають виклик наївним бажанням принцеси врятувати усіх.
Чи вдасться Релі зберегти здоровий глузд та не зрадити власним переконанням, коли із теплого палацу вона раптово опиниться по коліна в багні? Як не звернутися до пітьми, коли усі близькі люди відвернулися від тебе й залишився тільки він... холодний, беземоційний та жорстокий Король Скорпіонів...

Арія Вест
412
відслідковують
Інші блоги
— Моллі, прошу! Цього разу судомне здригування її тіла він не втримав, і Моллі, вирвавшись тієї ж миті, притиснулась до стіни. Вона справді намагалась прийти до тями, але коли в дальньому кутку свідомості заворушилося
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Всіх вітаю! Якщо цього літа Вам хочеться прочитати щось легке, можливо так зване «пляжне чтиво», тоді запрошую Вас до моєї новинки (любителям закінчених книг повідомляю, що книга буде закінчена +- 25 липня), тому додавайте
Доброго ранку, мої хороші. Сьогодні діє знижка на чудову книгу. Не пропустіть таку можливість. - заборонені почуття
- викладач і студентка
- справжнє кохання
- емоційно
- пристрасно
- відверто
- гумор і ревнощі
-
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСупер...З нетерпінням чекаю на продовження.
Обкладинка дуже гарна!!!♥️
Наталія Овчар, дуже дякую за теплі слова❤️
Дуже красиво)) пора і мені добиратися до цієї книжечки)
Міріам Ленг, дякую) пора-пора)
Охохо❤️❤️❤️ А я якраз закінчила читати перший том))) І тут така чудова новина)))
Обкладинка красива)))
Hanna Trunova, ❤️❤️❤️ довго думала над обкладинкою, але ця таки найбільше сподобалась))
Дуже гарна обкладинка і аннотація викликає цікавість)) впевнена, що продовження буде круте))
Eva Lukyanova, ще яке) дякую))❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати