Додано
14.03.24 13:05:37
#42 Гранд фінал Куреня Буревісників
В березні я опублікую останні розділи Куреня Буревісників. Цей період стане розкриванням усіх карт та гачків, які я розставляв протягом всієї зими:
Чи Арей батько Грома?
Коли весілля Змія і Рудої?
Хто стоїть ща Братством Едему?
Кули подівся Зорій?
Що буде з Дракарією?
Чи повернеться Морена?
Сподіваюся, фінальні частини знайдуть такий самий теплий відгук у вас, як і попередні.
Графік наступних публікацій, як завжди о 16:00 в наступні дати:
15.03 — Розділ 26 «Палаюча Січ»
18.03 — Розділ 27 «Княже слово»
21.03 — Розділ 28 «Прощення»
24.03 — Розділ 29 «Спадок»
27.03 — Епілог
Ярко
67
відслідковують
Інші блоги
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
Привітання друзі! Доступний 8-й розділ — «Старі друзі». Це досить похмурий шматок історії про довіру і зраду, але навіть серед тотальної безвиході та загрози флоту Ксархів у героїв залишається час для фірмового
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАаааа. У МЕНЕ БУЛИ ТАКІ ДУМКИ!!! Ще з першої книги!!! Арей батько Грома??? Та я цим питанням задавалася!!! Ррр..
Кидаю всі справу й іду бігом дочитувати другу книгу, щоб потім залпом проковтнути те, що ви допишете❤️❤️❤️
Ярко, Складно було не помітити, як Арей ставиться до Сашка..)) я неодноразово думала, а може, він його батько? Але оскільки це питання прямо не порушувалося, то й не прописувала його у відгуках)
Арей батько Грома??? Ніколи б не подумала... Буду читати!
Ярко, Йо, зрозуміло)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати