Міфологічні істоти. Які вони в країні Анґевіс?

Вітаю, любі читачі! Хочу поговорити про нашу українську міфологію. Чи є різниці з справжніми міфологічними істотами та в книзі "Країна Анґевіс"? Зараз дізнаємось!

1)Мавка-це дівчина, яку уявляють з довгим зеленим волоссям, яке схоже на листя дерев. Переважно одягнена в довгу сорочку. Мавки не мають спини, так що ззаду видно нутрощі. Вони друзі природи. Якщо десь буде танцювати ця істота, то там не ростиме трава. Яка ж вона в моїй книзі? Тут переважно усе схоже, от тільки книга більш як дитяча та підліткова, тому ідею з нутрощами вирішила прибрати. Волосся просто зеленого кольору, а замість листя-віночок. 

2) Чугайстер-для людей він доволі добрий. От тільки мавок не любить. В міфології це здоровий чоловік , з довгою бородою. Він полюбляє ласувати мавками та смажити їх на вогнищі. Живе переважно в Карпатах. А от в книзі де що навпаки! Звичайно, ідею з мавками строго прибрала. Чугайстер залишився таким, як в оригіналі, от тільки з мавкою товаришуватиме та часто допомагатиме їй, тобто Каті. 

​​​​​​3) Нічниця- ось цю істоту залишила в оригіналі. Це доволі злі створіння, адже заважають нормально спати, часто"дарують"кошмари. Тож треба бути обережним, щоб не поселити в себе вдома нічницю. Переважно заважають та лякають дітей.

4)Домовик- добра істота, яка живе вдома та охороняє господарів від зла та хвороб. От тільки, якщо поселити когось чужого вдома, чи не вбирати оселю , то домовик розсердиться, і може навіть душити уві сні. В книзі це пихатий та розлючений хлопак, який часто насміхається з когось. В нього переважно злий настрій, але і посміхатись теж любить. Звичайно, це Сашко) . Довго думала, ким його зробити. Домовик, здається, підходить) . 

5) Перелесник-один з поганих персонажів. Ці створіння можуть приймати подобу близької людини, переважно, яка померла. Зазвичай губить душі дівчат. Також, якщо побачити на небі падаючу зірку, то за повір'ям це перелесник полетів шукати собі жертву. В книзі поки не буду казати який він, адже цей персонаж буде спойлером). 

Дякую, що прочитали. Сподіваюсь, що ви дізнались щось нове.

Читайте книгу, заварюйте чайок, беріть цукерочки та 

Усього найкращого! До нових зустрічей! 

Просто Віка) 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Павло Книжнов
14.03.2024, 08:42:29

Десь читав, що Чугайстр засмоктує душу мавки, але це таке. Авторське бачення - наше все. Куди поведе, тути і слід направити коні.

Віка Лукашук
14.03.2024, 10:33:47

Павло Книжнов, Дякую, доволі цікавий факт про Чугайстрів)

Інші блоги
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він на мене не дивиться. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей
маю нові візуали, тож гріх не поділитись..
Привіт, мої любі❤️ Давненько я вже сюди не заглядала і нічого не постила. Тому, поки маю хвилинку, ділюсь невеликим спойлером до нового розділу книги "Заборонений рай". Помічаю на собі його пильний
Агнія Бурне Адвокат для вбивці
Історія завершена. Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста. Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше