Додано
11.03.24 05:56:33
Перша відмова)
Я ні в якому разі не звинувачую видавництво в чомусь, адже відмовитися – це їх право. Та і не скаржитися я прийшла, а скоріше поплакатися про те, що моя самооцінка, як молодого автора, розбивається щоразу, коли я бачу якісь погані оцінки чи щось тому подібне, але не вважаю, що це є причиною зупинятися. А цей скрін я залишу собі на пам’ять, як про першу і, я впевнена, не останню відмову.
А, так, видавництво «Віхола» дійсно круте)
Марфа Романова
105
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Не переймайтесь, авторко!
Зараз непростий час і література відбирається більш ретельно.
Більше того, друк стає дорожчим. Є ньюанси про які вам не скажуть.
Але, повірте, причина відмови, частіше за все, не через відсутність таланту, а не виявлення комерційної доцільності.
Пишіть те, що відчуваєте і ваші твори житимуть вічно.
Маса прикладів в історії.
Переконаний, ви про них знаєте.
Кафка... Д. Роулінг...
S Batura, Дякую за підтримку)
Вибачте, скріна не бачу)
А чому саме "Віхола"? Вони ж наче класику випускають та науково-популярну літру...
Марфа Романова, Та не кажіть) але вже як є..)
Вітаю). Не засмучуйтеся і не розбивайте свою самоцінку, це того не варте. Я надсилала рукописи до трьох видавництв, з яких навіть відмови не прийшло). Головне не зупинятися, розвиватися і писати далі. Віхола не єдине видавнитцо. Є також: Темпора, Віват, КСД, ВСЛ, Фабула, Терен та багато інших. Залежно від жанру, в якому Ви пишете. Тому я бажаю Вам побільше натхнення та успіху!)
Zhelizna, Згодна з вами. А авторці бажаю не втрачати натхнення. Згадайте скільки відмовляли у видавництві авторці "Гаррі Поттера"
Відмови - неприємні, звичайно(( Але це означає лише те, що Ви знайдете для своєї книги найкращого видавця, не просто крутого, а того, з ким справді відчуватмете один одного. Видавець - це не лише інвестор, а й той, хто любитиме книгу не менше за автора, і зробить для неї максимум.
Сафі Байс, Надихаюче)
Щасти вам у наступні рази. Не буду казати не засмучуйтесь, бо розумію що тут без цього ніяк. Але впевнена, що у вас ще все буде гаразд з видавництвами - у той самий час, з тою самою особливою першою надрукованою книгою)
Я чула, що навіть усім відомі автори зазнавали невдачі). Тож не зупиняйтесь! Може, скоро ми побачимо вас,як популярного автора))). У вас все обов'язково вийде! Хай щастить)
Віка Лукашук, Дякую)
Всі, навіть найкрутіші, автори (Кінг і Роулінг наприклад) отримували відмови видавництв. Тому вітаю вас з цим! ви на правильному шляху;)
Ви знаєте, що у С.Кінга був спеціальний гвіздок вбитий в стіну, на якому він збирав листи відмов. їх зібралось там чималенько, поки він не став відомим автором.
Марфа Романова, Це зовсім не обов'язково. Краще почитайте Патріка Ротфусса "Ім'я вітру". От, хто дійсно круто пише фентезі. Я тричі перечитував. В нього варто повчитись, я вважаю.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати