Додано
08.03.24 06:43:36
Зі святом весни!
Любі мої дівчатка, жінки!
Такі милі, прекрасні, чарівні, жартівливі, часом суворі, всі ми заслуговуємо на щастя, радість, сміх! То ж насолоджуйтеся кожною миттю, радійте дрібницям, смійтеся до сліз, плачте, коли душа вимагає, давайте собі відпочинок і час на "нічого не робити". Любіть себе, дівчатка! І дбайте про себе!
Я бажаю кожній з нас міцного здоровʼя, сили і духу, змоги хоч іноді бути слабкою і якнайшвидше Перемогти!
Ловіть знижки - 10% на мої книги:
І ще всі доступні на сьогодні промокоди:
M5RGtyf_ - Зведені назавжди
_DjWS1GH - Мрійниця
g01vID73 - Я тебе кохаю
fVZBK1f5 - Я тебе кохаю
з повагою, Інна ❤️
Інна Романова
2039
відслідковують
Інші блоги
Сьомий розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Мені потрібна людина (або кілька людей), яка готова стати першою жертвою... тобто першою, хто читатиме роман ще до його завершення. ? Зараз я активно працюю над «Моровицею» — новим романом про українську міфологію,
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦе той випадок, коли все придбано, прочитано та кожен твір встиг стати одним із улюблених
Вітаю зі святом весни та жіночності!
Бажаю щоб Ви, Інно, як і ваші героїні завжди були прекрасними, ніжними, чарівними, щоб жодні труднощі та негаразди не змогли зіпсувати Вам настрій.
Хай поряд буде надійне плече за яким Ви завжди будете тендітною та жаданою.
Хай у вас завжди буде привід пишатися синочком.
Хай робота приносить не тільки дохід, але з задоволення!
Хай на Вас нападу усілякі гаразди та приємності!
Хай весна буде багатою на гарні події!
Хай вже, нарешті, буде перемога!
Обіймаю ;-)))
Alesia, Так, в мене подруга в Одесі, то розповідає як там зараз тяжко.
Тримайтеся!
Мама мені сьогодні сказала золоті слова: «хочеться перемоги і щоб було здоровʼя, а решти більше й не треба»
Бажаю Перемоги і міцного здоровʼя!
Щиро дякую за промокод на книгу "Зведені назавжди". Натхнення Вам.
Наталія Сілецька, Дякую! ❤️
Ще раз зі святом!
Дуже дякую. Мрійниця - давно бажала. Хай весна принесе тільки покращення!!!
Ольга Сончак, Взаємно! Всього найкращого! ❤️ ще раз зі святом!
Дякую за книгу "Я тебе кохаю ". Біжу читати.
Вітаю з святом !!!
Мира , добра і натхнення бажаю!
Yuliya, Радію, що подарувала краплину тепла ❤️
Вітаю з святом бажаю здоров'я щастя і натхнення писати цікаві книги
Nadya, Дякую дуже-дуже за приємні слова!
Дякую і вас з святом. Ви так гарно написали, я так само багатьом кажу і сама роблю. Тож вам бажаю того ж. Ще додам, щоб хоббі і надалі приносило задоволення і не лише духовне, а й фінансове. Щоб синок ріс здоровим і щасливим. Поряд появилася людина, яка буде поряд з обіймами і підтримкою. Посміхайтеся і робіть собі подарунки! Також бажаю перемоги, щоб було більше приводів для сміху, радості, а головне легкості, життя без страху. З святом)
Antonina Koval, Щиро дякую!!! Від душі! Тільки добралася до Букнету, а тут скільки повідомлень!
Дуже приємно ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати