Додано
06.03.24 09:59:31
Перша частина "Землі-2" викладена
Друзі, днями тут з'явилась двадцять восьма глава мого роману "Земля-2", яка завершує першу його частину: "Погляд на зорі". Щоб не лякати читачів надто неосяжною книгою, другу частину виділив у окремий том: "Шлях до зірок".
Якщо ви належите до численної армії поціновувачів цього прославленого бестселеру (яких, якщо вірити сайту, десь троє чи п'ятеро, кожного з яких люблю і обіймаю), додавайте другу частину до бібліотеки. Як і раніше, по одній новій главі виходитиме щодня о 18:00.
Володимир Забудський
390
відслідковують
Інші блоги
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
❀Вітаю! Нова глава "Живий метал. Прокляття крил" вже на сайті. Приємного читання!❀ ☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾ Ми повернулися в кімнату. І я все
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати