З днем письменника!

Привіт всім!

Хочу привітати читачів та своїх колег з професійним святом!

Якщо чесно, я називаю себе автором, але не письменником.
Тому що вважаю, що цей термін про щось велике, глибоке та серйозне.
Я ж пишу легкі романтичні історії, як казала моя одна читачка:  "можна почитати в маршрутці". І я зовсім не образилася, адже так і є!  А ще за філіжанкою кави зранку, в ліжку перед сном, після перегляду чергових новин чи коли вклав дитину спати. 
Я сама так роблю))) 

То ж любі мої читачі, дякую, що читаєте мої твори!

А вам, колеги та коліжанки, бажаю ставати кращими кожного дня, отримувати радість від написання, чистого та шаленого натхнення і віри в себе! 

З днем письменника!!!

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любовь Даценко
03.03.2024, 14:52:03

Пані Інно, щиро вітаю Вас з днем письменника, бо Ви ним уже є! Я почала знайомство з Вашою творчістю з роману «Мрійниця» і так сподобалось, що всі Ваші 17 опублікованих на українській онлайн платформі Букнет творів помістила в свою бібліотеку і читаю їх зранку, в обід і ввечері, тільки не в маршрутці. Ось тільки якось пропустила з поля зору один роман «Стерво», який побачила під час публікації роману «Випадковий шлюб». Всі Ваші твори захоплюють своєю новизною обраного сюжету, харизмою головних героїв і легкістю в читанні. Бажаю Вам творчих ідей і сюжетів, невтомного натхнення, легкого пера і відданих читачів!!!

Інна Романова
03.03.2024, 18:47:17

Любовь Даценко, Дуже приємно читати такі коментарі!!!
В Стерві дуже багато особистого, я, по суті, з себе писала образ головної героїні (з художнім домислом). Тому ця книга особлива для мене)
Дуже вдячна за слова підтримки та за цікавість до моїх творів!

Я завжди хотіла писати книги, не ті які зберігатимуться в сільській бібліотеці, до яких рука не тягнеться, а ті які люди відкриватимуть будь де. Головне, аби вони читались. Це і головне)) А вам пощастило з такими коментарями.
ВІтаю вас з професійним святом))

Показати 4 відповіді

Інна Романова, Звісно, такі вже є) Іноді дають копняка, іноді "кидають капцями", але це дійсно неоціненно))

avatar
MargFed
03.03.2024, 14:15:02

Дякую!

Інна Романова
03.03.2024, 18:47:24

MargFed, ❤️

avatar
Nadya
03.03.2024, 15:47:00

Вітаю з святом бажаю натхнення легкого пера музи

Інна Романова
03.03.2024, 18:45:21

Nadya, Дякую!!!

avatar
Олеся Глазунова
03.03.2024, 13:33:17

Зі святом, моя люба авторко! ❤️

Інна Романова
03.03.2024, 13:36:29

Alesia, Дякую, моя найдорожча читачко ❤️

avatar
Виктория Зёма
03.03.2024, 13:30:42

❤️❤️❤️

avatar
Iryna H
03.03.2024, 13:24:05

Вітаю з вашим Днем!!!
Бажаю хорошого здоров'я,кохання,хороших ідей і багато читачів!!!!

Інна Романова
03.03.2024, 13:26:01

Iryna H, Щиро дякую!!!

avatar
Тетяна Маркова
03.03.2024, 12:43:52

Вітаю зі святом! Невтомної Музи, легкого пера та невичерпного натхнення!

Інна Романова
03.03.2024, 13:25:49

Тетяна Маркова, Щиро дякую!

avatar
Таня Мак
03.03.2024, 12:18:22

Вітаю!!! Творчої музи та вдячних читачів:)

Інна Романова
03.03.2024, 13:25:43

Таня Мак, Дякую!!!

avatar
Віка Лукашук
03.03.2024, 11:24:57

Вітаю вас з цим святом ! Бажаю купу натхнення та багато читачів )))

Інна Романова
03.03.2024, 12:11:59

Віка Лукашук, Дякую дуже!

avatar
Наталія Силенко
03.03.2024, 11:35:53

Вітаю! Творчого натхнення, багато читачів. Всім мирного неба!

Інна Романова
03.03.2024, 12:11:50

Наталія Силенко, Дякую щиро!!!
Всім нам мирного неба і якнайшвидше Перемогти цю орду!!!

avatar
Luba B
03.03.2024, 11:54:40

Щиро вітаю!! Натхнення,вам,музи та творчих злетів!!

Інна Романова
03.03.2024, 12:11:19

Luba B, Дякую дуже!!!

Дякуємо! Взаємно, з Міжнародним днем письменника.

Інна Романова
03.03.2024, 12:10:55

Мері та Грег Шевченки, ❤️ нехай пишеться легко і від душі)

avatar
Сафі Байс
03.03.2024, 12:01:39

Дякую і вітаю навзаєм!

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше