Суб’єктивна думка

Коли читаю книги, то завжди оцінюю найвищим балом кожну главу. Але якщо мені щось не сподобалось у прочитаному, це можуть бути, наприклад, обдруківки, помилки, я взагалі не ставлю оцінку. Чому? 

Тому що це є твір, який пише творча людина, а не неправильно розвʼязана задача з тригонометрії! Моя оцінка надихає автора писати далі, бо цей твір - його творіння. Для автора всі глави хороші, бо це ж він / вона його створив / створила.

Коли автор отримує негативні оцінки, що він / вона відчуває? Прилив енергії натхнення? Навряд чи. Я, зазвичай підраховую оцінки від своїх читачів, головне знати бодай одну, бо відображується середня оцінка. Отже, отримавши сім пʼятірок і одну двійку що я відчуваю? Правильно, нічого поганого. Єдине питання: А судді хто? 

Дякую моїм читачам за інтерес до моїх творів, за вподобайки і високі оціночки. Дякую критикам за критику (хоча критики, як такої, немає, бо писати щось, мабуть, лячно, то ж уже не конфіденційно), і дякую за негативні оціночки. Мати свою субʼєктивну думку - це нормально. У мене вона також є...

 

Обійняла, Неля Скай ❤️

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Нові Портрети на «стіні пам'яті»
Таємниці, зброя та кохання Золотої доби Шановні читачі! Нашу подорож крізь віки продовжено. У книзі «Стіна пам'яті» триває публікація ЦИКЛУ III. ЗОЛОТА ДОБА ТА СВІТЛО ХРИСТИЯНСТВА. Цього разу на вас чекають чотири
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше