Додано
29.02.24 09:53:42
І знову обкладинка
Оце подумав, а чого мучитися? Колективний розум завжди краще, ніж самотужки мозок морщити.
Друзі, допоможіть вибрати обкладинку до чергового тексту.
По сюжету: Містика, іншопланетне вторгнення. Кохання. Різниця у віці. 




Кулик Степан
769
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі! Сьогодні (27.06.2026) діє знижка 15% на дві мої книгу: "Відродження. Небезпечний вибір" Анотація:
Я зробила непоправну помилку. Пішла наперекір родині в гонитві за справжнім коханням. Перекреслила
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую усім. Обрано ) Запрошую до читання
4, 5
Перша
Передостання. Тут і крапля сучасності, і кольори у стилі. І трохи самотності, а ще не ясеі перспективи сюжету... Все інше надто класично-романтичне як для містики та інопланетян
Третя
передостання
Перша.
Або передостання, або жодна. В принципі всі не приковують увагу... треба щось проникливіше і можливо якщо буде іншопланетне вторгнення, то щось повязане із цим додати на обкладинку.
1
Привіт усім! Підтримую позицію Єви.
Якщо треба більш таємниче і про кохання, то друга, де ліхтарі в тумані.
Якщо більш моторошне, то остання, де дядько з телефоном.
Мені здається, що жодна не дуже пасує. До містики дуже пасує туман, може спробувати щось типу "кривавий/червоний туман"? Бо найбільше схожа обкладинка номер три. Але може я не дуже зрозуміла який має бути задум.
№1
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати